Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 70 m²
Dobrá investičná nehnuteľnosť, nakoľko sa nachádza iba 400 m od TK Podhájska. Šírka pozemku je
99,900 € 1427 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj prakticky riešený 4-izbový rodinný dom, ktorý
229,000 € 2544 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Rúrkach | 916 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok 916 m² v lokalite Rúrky – západ Hľadáte pozemok s perfektnými
Cena dohodou
Rodinný dom | Rúbaň | 204 m²
VASSE REALITY – Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v malebnej obci Rúbaň, vzdialenej len 2
60,500 € 297 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | chatová osada | 48 m²
VASSE Reality Vám s potešením predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj poschodovej chaty, situov
29,900 € 623 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
✨ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Kolárova ✨ Realitná kancelária VASS
99,000 € 660 €/m²
Reštaurácia | Búč | 220 m²
PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ V OBCI BÚČ - BÝVALÉ POHOSTINSTVO S POTENCIÁLOM- VHODNÉ PRE PODNIKATEĽ
120,000 € 545 €/m²
Výrobný objekt | Majdán | 1,000 m²
ASGARD home reality ponúka na predaj priemyselný stavebný pozemok pod Karpatami v obci Horné Or
650,000 € 650 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 2,324 m²
LCF REAL ponúka na predaj Investičné stavebné pozemky v Mestkej časti Košice - Krásna. Jedná sa
25 €/m2 25 €/m2
Rodinný dom | Gánovská | 155 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinných domov v atraktívnej podtatranskej obci Gánovce, ktorá j
320,000 € 2065 €/m²
Rodinný dom | x | 80 m²
Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Bodza | 107.2 m²
Ponúkame predaj: 4‑izbový rodinný dom – Bodza, okres Komárno. Ponúkam na predaj moderný 4‑izbov
185,000 € 1726 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 107 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul. Byt o rozlohe 107 m2 j
340,000 € 3178 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 95 m²
Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu s panoramatickými výhľ
169,900 € 1788 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,176 m²
Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj výnimočný st
Cena dohodou
Rodinný dom | Kolárovo | 100 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkej Gúte pri Kolárove. Ponúkaná nehn
74,990 € 750 €/m²
4 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nová | 500 m²
LCF Real ponúka na predaj v obci Somotor nehnuteľnosti na pozemku o rozlohe 17.745 m2 a to: -
299,990 € 600 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
ZNÍŽENÁ CENA! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom s
105,000 € 1050 €/m²
Záhrada | - | 436 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve s vý
44,000 € 101 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 644 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v katastri obce Chmeľovec pri Pr
33,000 € 51 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Viničný vrch | 29 m²
Ponúkame na predaj útulnú a prakticky riešenú 3-podlažnú murovanú chatu s podlahovou plochou 26
74,000 € 2552 €/m²
4 izbový byt | Lietavská | 70 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt, ktorý vznikol dispozičnou úpravou pô
268,000 € 3829 €/m²
Komerčná zóna | - | 4,000 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok so schváleným územným plánom na výstavbu moderného multib
149 €/m2 149 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.