Komerčná zóna | Štefánikovo námestie | 2,290 m²
Investičná príležitosť v centre mesta – územie občianskej a verejnej vybavenosti Klára Holicov
510,000 € 223 €/m²
Rodinný dom | 73.3 m²
Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom typu bungalov v malebnej obci Veľká Tŕňa, ktorá sa n
139,900 € 1909 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Príjemné bývanie v tichej lokalite pri lese? To získate kúpu tohto rodinného domu v obci Malá
210,000 € 1050 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj štýlové bývanie pre väčšiu rodinu, l
369,000 € 1845 €/m²
2 izbový byt | 40 m²
Aktuálne zastupujem klientku, ktorá hľadá svoje nové bývanie v obľúbených lokalitách južnej čas
270,000 € 6750 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame k predaju priestranný 3-izbový byt situovaný v tichej a rodinnej obci Nová Bystrica, v
137,000 € 2076 €/m²
Rekreačný pozemok | 383 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok pre výstavbu rekreačnej chat
56,800 € 148 €/m²
Záhrada | 312 m²
Ponúkame na prodej záhradku v záhradkárskej osade "Sad 600-ročnice" v Prievidzi. Celková plocha
14,500 € 46 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Panoráma v Košiciach na Jelšovej u
317,990 € 4077 €/m²
3 izbový byt | Rajecká | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a pokojnej lokalite na Rajeckej ulici v
187,000 € 2833 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²
Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na
365,000 € 3967 €/m²
Rodinný dom | Kalinčiakovo | 226 m²
Exkluzívne: Rodinný dom v prímestskej časti Levíc v tichej uličke Kalinčiakova, čaká na svojho
187,900 € 831 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 241 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom so zastavanou plochou domu 121 m2 (úžitkovou plochou
449,000 € 2074 €/m²
Rodinný dom | Štefánikova | 100 m²
Táto nehnuteľnosť sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite obce Krušovce, len pár minút od
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Kutnohorská | 279 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - dom sa nachádza priamo v hist
89,000 € 319 €/m²
Rodinný dom | Višňová | 280 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám poskytne komfortný domov a zároveň priestor pre váš biznis? Pon
330,000 € 1179 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 204 m²
Realitná kancleária HQ Business Vám ponúkame na predaj dve štýlové chatky v obci Sebechleby (St
176,000 € 863 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 44 m²
Realitná kancelária HQ Business vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu v obci Bá
58,000 € 1318 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária HQ Business ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom s úžitkovou
Cena na vyžiadanie
5 a viac izbový byt | 100 m²
Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest
Cena na vyžiadanie
5 a viac izbový byt | 100 m²
Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Bzovícka | 68 m²
Štýlový 3-izbový byt na predaj v Petržalke – Bzovícka ulica. Cena nehnuteľnosti 259 999 eur je
259,999 € 3824 €/m²
4 izbový byt | 199.64 m²
Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 304.32 m²
Luxusný 4-izbový byt s rozľahlou terasou v prestížnom projekte HRBOVÁ RESIDENCE je ideálnou voľ
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.