4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²
R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o
259,000 € 3809 €/m²
1 izbový byt | - | 40.44 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112C1 kl
162,000 € 4006 €/m²
Rodinný dom | Gánovská | 155 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinných domov v atraktívnej podtatranskej obci Gánovce, ktorá j
320,000 € 2065 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 107 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul. Byt o rozlohe 107 m2 j
340,000 € 3178 €/m²
Rodinný dom | , | 169 m²
LEN U NÁS!!!Výhodná ponuka!!! Na predaj rodinný dom v obci Kameničná. Rozloha domu je 169 m2, c
75,990 € 450 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Veľaty, vzdialenej len 10 minút jazdy od mesta Tr
103,000 € 792 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 534 m²
Pekný 534m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok + STAVEBNÝ kod územia 102 25% zastavaná plocha + Šírka 20m
160,000 € 300 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 85 m²
P R E D A N É Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt v zateplenom bytovom dome na Tomášiko
169,900 € 1999 €/m²
Rodinný dom | - | 186.1 m²
V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti
Cena dohodou
Záhrada | - | 436 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve s vý
44,000 € 101 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 644 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v katastri obce Chmeľovec pri Pr
33,000 € 51 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Viničný vrch | 29 m²
Ponúkame na predaj útulnú a prakticky riešenú 3-podlažnú murovanú chatu s podlahovou plochou 26
74,000 € 2552 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 3,501 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj veľký a slnečný stavebný pozemok s rozlohou 3501 m2 v obci Bačka
8,000 € 2 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka jedinečnú príležitosť na pohodlné bývanie len pár minút
179,000 € 2355 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe s priestrannou z
175,000 € 2500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malkovská | 2,150 m²
Hľadáte veľkorysý priestor pre svoje bývanie alebo bezkonkurenčnú investičnú príležitosť v Preš
175,000 € 81 €/m²
Obchodné priestory | Krasnany | 680 m²
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Bratislava-Krasňany - Hubenného
1,390,000 € 2044 €/m²
Garsónka | Eötvösa | 27 m²
Na predaj: Priestranná garzónka s balkónom v obľúbenej lokalite – Komárno, ul. Eötvösa Realitn
67,900 € 2515 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 448 m²
Pozemok na predaj – 448 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 448 m²,
37,200 € 83 €/m²
2 izbový byt | - | 60 m²
EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo
160,000 € 2667 €/m²
Komerčná zóna | - | 4,000 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok so schváleným územným plánom na výstavbu moderného multib
149 €/m2 149 €/m2
Rodinný dom | Fabrická | 172 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Predaj staršieho RD s pozemkom a murovanej garáže v radovej zástavbe, F
229,000 € 1331 €/m²
1 izbový byt | Bulharsko
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadené štúdio v DIT Majestic Beach Resort v
67,000 € 1340 €/m²
3 izbový byt | Bulharsko
KING REAL ponúka na predaj apartmán 3+kk s nádherným výhľadom na more v 1. línii priamo pri plá
109,000 € 1493 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.