Z poverenia majiteľa ponúkame 3 - izbovú novostavbu vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vlčany

157,000 € 2013 €/m²

Výhodná ponuka!!!Ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede

Reality Neded

Rodinný dom | . | 261 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádz

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Neded

62,990 € 241 €/m²

Blue Dune Home - priestranný 2i byt Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Heyrovského | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 75 m² a celkovou podlahovou plo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

229,900 € 3065 €/m²

Výhodná ponuka!!!Ponúkame na predaj rodinný dom na Veľkom Ostrove s veľkým pozemkom

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 45 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v záhradkárskej oblasti na Veľkom Ostrove

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

54,990 € 1222 €/m²

Predaj stavebných pozemkov – Karlová (pri Martine)

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 912 m²

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v obci Karlová – bývanie v harmónii s prírodou, len pár m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62 €/m2 62 €/m2

Novostavba bungalovu-možná výmena za byt s doplatkom

Reality Necpaly

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Necpaly

1 € 0 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava.

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 95 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1947 €/m²

Na predaj moderný 3‑izbový radový dom s vlastným dvorom – novostavba „na kľúč“

Reality Kameničná

Rodinný dom | Kameničná | 62 m²

Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kameničná

132,000 € 2129 €/m²

Na predaj chatka v príjemnej lokalite Svit pri Nových Zámkoch .

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 142 €/m²

RD obec Zemplínska Teplica, okr. Trebišov, Košický Kraj

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 165 m²

Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

196,000 € 1188 €/m²

3 izb. byt, ulica SNP Sečovce 72 m2, lodžia, čiast. rek.

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sečovce

107,500 € 1680 €/m²

Obchodný - kancelársky priestor 55m2, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 56 m²

Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Perkupa - 3 izbový rodinný dom vo výbornom stave na krásnom pozemku 27á

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj v Perkupe len 20 km od hraničného prechodu Hosťovce. Tento 3

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Perkupa

52,200 € 261 €/m²

Vágáshuta - dva domy na jednom pozemku, panoramatický výhľad

Reality Vágáshuta

Rodinný dom | Maďarsko | Vágáshuta | Vágáshuta

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dva domy na jednom pozemku rozlohou 1156m2 s nádherným panora

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vágáshuta

95,900 € 1009 €/m²

Unikátny rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Háj

Rodinný dom | - | 209 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, charakterom jedinečný rodinný dom v obci Háj pri Turčianskych Tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Háj

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Rodinný dom | - | 100 m²

Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Rišňovce

Rodinný dom | - | 129 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

269,700 € 2091 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

Ponúkam na predaj dve parcely v tesnej blízkosti jazera

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²

Investičná príležitosť: Pozemky s vysokým potenciálom zhodnotenia (Bernolákovo – V. Biel) Ponú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

35 €/m2 35 €/m2

Starší rodinný dom - Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | - | 269 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v obci Mošovce, situovaný na veľkorysom p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mošovce

1 € 0 €/m²

PREDAJ - 2i byt ZWIRN, bývajte podľa seba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 52.29 m²

PREDAJ – priestranného, krásneho 2– izbového bytu s príjemnou atmosférou. Ide o NOVOSTAVBU v p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,000 € 6387 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30369)
Rodinné domy na predaj (23113)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Upresniť hľadanie