Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 705 m²

Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 705 m²,

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

58,500 € 83 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 700m² pozemkom – stará Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám predstavuje výnimočný 3-izbový rodinný dom v jednej z najvyhľad

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rajka

Cena dohodou

1-izbový byt po rekonštrukcii v starej Rajke s parkovaním vo dvore

Reality Rajka

1 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej časti

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajka

84,000 € 1953 €/m²

REZERVOVANÉ.

Reality Tulčík

Rodinný dom | x | 80 m²

Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tulčík

1 € 0 €/m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok na okraji obce Lipovce.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 119,000 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok cca 11900m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdia

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

159,000 € 1 €/m²

Exkluzívne ponúkame garáž na Levočskej ul., blízko čerpacej stanice.

Reality Prešov

Garáž | Levočská | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 18m2 v blízkosti centra mesta na ul. Levočskej blízk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Prešov

20,990 € 1235 €/m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3 - izbovú novostavbu vo Vlčanoch

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame 3-izbové domy-holodomy ( 3 ks ): - obytná plocha 78m2 + 12m2 ter

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vlčany

157,000 € 2013 €/m²

Výhodná ponuka!!!Ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede

Reality Neded

Rodinný dom | . | 261 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v Nedede. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádz

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Neded

62,990 € 241 €/m²

Blue Dune Home - priestranný 2i byt Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Heyrovského | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 75 m² a celkovou podlahovou plo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

229,900 € 3065 €/m²

Výhodná ponuka!!!Ponúkame na predaj rodinný dom na Veľkom Ostrove s veľkým pozemkom

Reality Kolárovo

Rodinný dom | . | 45 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v záhradkárskej oblasti na Veľkom Ostrove

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

54,990 € 1222 €/m²

Predaj stavebných pozemkov – Karlová (pri Martine)

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 912 m²

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v obci Karlová – bývanie v harmónii s prírodou, len pár m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62 €/m2 62 €/m2

Novostavba bungalovu-možná výmena za byt s doplatkom

Reality Necpaly

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v Necpaloch. Leží na slnečnom pozemku o v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Necpaly

1 € 0 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava.

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 95 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Komárne – časť Kava. Nehnuteľnosť sa nachádza cca

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Komárno

185,000 € 1947 €/m²

Na predaj moderný 3‑izbový radový dom s vlastným dvorom – novostavba „na kľúč“

Reality Kameničná

Rodinný dom | Kameničná | 62 m²

Heaven reality ponúka na predaj 3 moderné 3‑izbové radové domy každý s vlastným dvorom – novost

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kameničná

132,000 € 2129 €/m²

Na predaj chatka v príjemnej lokalite Svit pri Nových Zámkoch .

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Svit | 309 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku s pozemkom o výmere 309 m², nachádza

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 142 €/m²

RD obec Zemplínska Teplica, okr. Trebišov, Košický Kraj

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 165 m²

Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

196,000 € 1188 €/m²

3 izb. byt, ulica SNP Sečovce 72 m2, lodžia, čiast. rek.

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izb. byt po čiastočnej rekonštrukcií v meste Sečovce a to na ulici Slo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sečovce

107,500 € 1680 €/m²

Obchodný - kancelársky priestor 55m2, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 56 m²

Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Perkupa - 3 izbový rodinný dom vo výbornom stave na krásnom pozemku 27á

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj v Perkupe len 20 km od hraničného prechodu Hosťovce. Tento 3

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Perkupa

52,200 € 261 €/m²

Vágáshuta - dva domy na jednom pozemku, panoramatický výhľad

Reality Vágáshuta

Rodinný dom | Maďarsko | Vágáshuta | Vágáshuta

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dva domy na jednom pozemku rozlohou 1156m2 s nádherným panora

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vágáshuta

95,900 € 1009 €/m²

Unikátny rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Háj

Rodinný dom | - | 209 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, charakterom jedinečný rodinný dom v obci Háj pri Turčianskych Tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Háj

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Rodinný dom | - | 100 m²

Predstavujeme vám rodinný dom v širšom centre Martina Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Na predaj 4 izb. byt o výmere 103m2, Vysoké Tatry - Vyšné Hágy, okr. Poprad

Reality Vysoké Tatry

4 izbový byt | Vyšné Hágy | 103 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu 4 izb. byt vo Vysokých Tatrách, časť Vyšné Hágy, v areáli Národ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

329,000 € 3194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23113)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie