Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²
Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING
600,000 € 702 €/m²
Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný obchodný priestor so zabehnutým nájomcom / prémiové talianske kuch
850,000 € 3080 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,403 m²
Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci KOLTA o výmere 1403 m2. P
43,500 € 31 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
KING REAL ponúka na predaj 2 izbový apartmán v 1. línií pri mori s výhľadom na more a bazén v l
126,000 € 1881 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 78.9 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné voľné 3i byty v novostavbe bytového domu v lokalite Panónsky há
187,700 € 2379 €/m²
1 izbový byt | Bulharsko
KING REAL ponúka na predaj apartmány (štúdia - 1 izbové, 2 izbové a 3 izbové) v úplne novom kom
64,452 € 2079 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 620 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nitre, Višnová ulica Plocha pozemku: 620 m² Charakter pozemk
139,000 € 224 €/m²
2 izbový byt | - | 58 m²
Svetlý 2-izbový byt o výmere 58 m² Lokalita: úplné centrum Nitry Poschodie: 6. poschodie z
1 € 0 €/m²
Vidiecky dom | 80 m²
TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU – VIDIECKY CHARAKTER & SKVELÁ POLOHA 🌿 Ponúkame na
39,990 € 500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Traťová | 617 m²
🏡 NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – KAMENNÝ MLYN, TRNAVA | 748 m² 🏡 Ponúkame na
390 €/m2 390 €/m2
Iný stavebný pozemok | - | 986 m²
Ponúkame na predaj súbor štyroch parciel s celkovou výmerou 986 m² v katastrálnom území Bratisl
32,000 € 32 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Szőlősardó | Szőlősardó
GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szőlősardó v Maďarsku. Tento rodinný dom bol postave
26,500 € 177 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²
Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav
495 €/m2 495 €/m2
Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²
VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností
525,000 € 2333 €/m²
1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²
NOVINKA NA TRHU Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom projekt
172,000 € 5263 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 1,370 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly dom s veľkým potenciálom na Hlavnej ulici v Prešove, ktorý pozostá
749,990 € 547 €/m²
4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²
PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra
450,000 € 3600 €/m²
Rodinný dom | Risnovce | 130 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2075 €/m²
Obchodné priestory | Arm. gen. Svobodu | 78 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor vo Svidníku v obchodnom centre, na 1. poschodí. S veľkos
49,990 € 641 €/m²
3 izbový byt | Priateľstva | 62.5 m²
Na predaj ponúkame vkusne zrekonštruovaný, svetlý 3‑izbový tehlový byt s výmerou 62,5 m², ktorý
84,900 € 1358 €/m²
Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 v obci Lipovce v rekreačnej oblasti, vzdialená 27km od ok
49,000 € 12 €/m²
Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad
235,000 € 1836 €/m²
Rodinný dom | Malé Kosihy | 121 m²
Na predaj rodinný dom – Malé Kosihy, 1937 m² VASSE Reality ponúka na predaj priestranný rodinn
55,000 € 455 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentandrás | -
GEMINIBROKER Vám ponúka v blízkosti slovenských hraníc v tichej obci Tornaszentandrás na predaj
41,800 € 348 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.