Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
GEMINI BROKER Vám ponúka na predaj v obci Hidvégardó tento rodinný dom, ktorý bol postavený pre
45,000 € 563 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 175 m²
TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn
399,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj polovičný dom na 2 podlažiach v obci Bodvaszilas, v Maďarsku,
59,900 € 399 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²
Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav
495 €/m2 495 €/m2
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23
249,990 € 1667 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci
149,990 € 1667 €/m²
Vinica, chmelnica | Viničky | 3,516 m²
So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj dve samostatné vinohradnícke pozemky nachádzajúce sa v c
19,999 € 6 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa
62,000 € 89 €/m²
Reštaurácia | P.O.Hviezdoslava 1113 | 180 m²
Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany Ponúkame na odstúpenie zabehnutý bar nachádzajúci
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Koláovo | 130 m²
Heaven reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s
179,950 € 1384 €/m²
Rodinný dom | . | 137 m²
Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Iži. Rozloha domu je 137 m2,celková rozloha pon
129,990 € 949 €/m²
2 izbový byt | Karpatská | 52 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp
199,000 € 3827 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 1,560 m²
Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci ( 16 km od Komárn
31,990 € 21 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 56 m²
Exkluzívna ponuka na predaj 2 izb. byt na prízemí meštianského domu na adrese Hlavná 25. Jedn
299,500 € 5348 €/m²
Záhrada | Nesvady | 300 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti pri Nesvadoch. Rozloha
16,500 € 55 €/m²
Rodinný dom | Tvrdošovce | 250 m²
Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj viacgeneračný poschodový rodinný dom v p
84,000 € 336 €/m²
Rekreačný pozemok | Bexeľ | 369 m²
Hľadáte miesto, kde si v zime obujete lyžiarky priamo pred dverami? Ponúkame Vám výnimočnú inve
89,900 € 244 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc
Geminibroker ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite v obci Gönc. Ide o sedlia
30,500 € 43 €/m²
Rekreačný pozemok | Bystrá | 500 m²
Pozemok je situovaný v srdci Nízkych Tatier, v poslednej dedinke pod Chopkom z Južnej strany. N
125,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bystrá | 500 m²
125,000 € 250 €/m²
Obchodné priestory | Centrum | 700 m²
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Nitra, Centrum. Plocha: úžitková 700m2, zastavaná 450
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Povoznícka | 6,061 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinných domov v Lamači o celkovej
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Nehnuteľnosť má zastavanú plochou 220 m,² možné využiť – od viacgeneračného bývania, cez kombin
1 € 0 €/m²
Objekt pre obchod | - | 520 m²
Predám komerčnú budovu v Nitre kompletne prenajatú. Na prízemí sa nachádza zabehnutá reštauráci
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.