Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

150,000 € 1000 €/m²

Štvorizbový byt na predaj v obci Spišské Bystré

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | - | 113 m²

Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

239,000 € 2115 €/m²

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 44.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice. Jedná sa o kompletne zariad

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 6659 €/m²

Pozemky na predaj v Bachledovej Doline

Reality Ždiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,156 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívne pozemky vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Bachled

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Ždiar

100 €/m2 100 €/m2

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | . | 213 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádzajúci sa v obci Iža, 10 km od Komárna, na pozemku s ro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iža

1 € 0 €/m²

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

KOMERČNÝ OBJEKT S POTENCIÁLOM BÝVANIA

Reality Martin

Objekt pre obchod | - | 155.44 m²

Ponúkame na predaj objekt bývalého pohostinstva nachádzajúci sa v mestskej časti Priekopa v Mar

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Martin

290,000 € 1866 €/m²

Chatka s IS, Martin - Kolónia Hviezda, 510 m²

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Kolónia Hviezda | 31 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obľúbenej lokalite Kolónia Hviezda, ideálny na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

92,990 € 3000 €/m²

Felsőtelekes - 2 domy na veľkom pozemku len 30km od hraníc

Reality Felsőtelekes

Rodinný dom | Maďarsko | Felsőtelekes | Felsőtelekes

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 krásne domčeky s rozsiahlym pozemkom ležiace v úchvatnom prostredí vy

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Felsőtelekes

30,600 € 204 €/m²

Exkluzívne dvojgeneračný tehlový rodinný dom sídlisko Šváby

Reality Prešov

Rodinný dom | Urxova | 552 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj veľký priestranný tehlový

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

445,000 € 806 €/m²

Novostavba RD s terasou a dielňou s krásnym výhľadom, Slanec

Reality Slanec

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slanec

249,990 € 1667 €/m²

RD po kompletnej rekonštrukcii v lone prírody, Žakarovce

Reality Žakarovce

Rodinný dom | - | 90 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Žakarovce

149,990 € 1667 €/m²

Dve vinice v srdci Tokajskej oblasti – obec Viničky

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | Viničky | 3,516 m²

So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj dve samostatné vinohradnícke pozemky nachádzajúce sa v c

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Viničky

19,999 € 6 €/m²

Pozemok na predaj v obci Podhorany pri Prešove, 700 m2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

62,000 € 89 €/m²

Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Reštaurácia | P.O.Hviezdoslava 1113 | 180 m²

Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany Ponúkame na odstúpenie zabehnutý bar nachádzajúci

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Veľké Kapušany

1 € 0 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Koláovo | 130 m²

Heaven reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

179,950 € 1384 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | . | 137 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Iži. Rozloha domu je 137 m2,celková rozloha pon

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iža

129,990 € 949 €/m²

Komplet zrekonštruovaný byt 52 m2, ul. Karpatská Staré mesto, Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

199,000 € 3827 €/m²

Výhodná cena!!!!Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,560 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci ( 16 km od Komárn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

31,990 € 21 €/m²

Na predaj 2 izb. byt v samom centre mesta Košice, ul. Hlavná pasáž smer ul. Orlia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 56 m²

Exkluzívna ponuka na predaj 2 izb. byt na prízemí meštianského domu na adrese Hlavná 25. Jedn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Ponúkame na predaj záhradu pri Nesvadoch

Reality Nesvady

Záhrada | Nesvady | 300 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti pri Nesvadoch. Rozloha

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

16,500 € 55 €/m²

Bódvaszilas - 2,5 izbový rodinný dom

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj polovičný dom na 2 podlažiach v obci Bodvaszilas, v Maďarsku,

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

59,900 € 399 €/m²

NOVOSTAVBA. KRÁSNY ÚTULNÝ 4+i Rodinný dom 152m2, pozemok 350m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²

KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rodinný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

670,000 € 4408 €/m²

STAVEBNÝ 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 900 m²

Pekný 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE + Šírka 18m + Všetky inžiniersk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

342,000 € 380 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Upresniť hľadanie