Slnečný rovinatý pozemok v obci Kokošovce v blízkosti PO

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,059 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj časť slnečn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

80 €/m2 80 €/m2

Polyfunkčný/Rodinný dom 350m2 + Druhý Rodinný dom + 2300m2 záhrada

Reality Sekule

Rodinný dom | 470 m²

Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 Sekule č.d. 582 + Druhý Rodinný dom 120m2.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sekule

315,000 € 670 €/m²

Pozemok na výstavbu, Kechnec, Košice

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 910 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Kechnec v okrese Košice – okolie

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

110,350 € 121 €/m²

Rekreačná chata, Brežany, okres Prešov

Reality Brežany

Chalupa, rekreačný domček | - | 17 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú rodinnú chatu v obci Brežany, 16km od krajského mesta Prešov. Chat

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brežany

62,000 € 3647 €/m²

Pozemok Krížovany, Prešov

Reality Krížovany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,254 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, s nádhernými výhľadmi v zastavanom území obce Krížovany, 19 km

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Krížovany

Cena dohodou

Klimatizovaný 2izb. byt, balkón , pivnica , podlahové kúrenie , štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 44.98 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 3446 €/m²

3 izbový byt, klimatizovaný, vonkajšie el. žalúzie, ŠTANDARD V CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | - | 66.45 m²

Predaj 3 izbového bytu, klimatizovaný, el. vonkajšie žalúzie – v druhej etape projektu Malý Raj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

208,000 € 3130 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 50.6 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

178,000 € 3518 €/m²

REZERVOVANÉ: svetlý zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Nova ves | 35 m²

R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

96,000 € 2743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

270,000 € 3101 €/m²

Na predaj administratívna budova v Krasňanoch.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Hubenného | 635 m²

Ponúkame na predaj administratívna budova v Krasňanoch – ideálna investícia! Ponúkame na preda

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2189 €/m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

275,000 € 2846 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami

Reality Mlynica

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mlynica

599,000 € 3328 €/m²

Moderná 4-izbová novostavba s terasou v starej časti Rajky – pokojné bývanie pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s priestrannou te

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

320,000 € 2667 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s balkónom a parkovaním v uzavretom areáli – Rajka, kúsok od Bratislavy

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj štýlový a prakticky riešený 3-izbový byt s bal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Rodinný dom | - | 131 m²

Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Košťany nad Turcom

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom 3 izb. 110m2, pozemom 1208m2, Čečejovce

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Kostolná | 110 m²

Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

229,500 € 2086 €/m²

Stavebný pozemok s IS v lesnom prostredí Jarabá Nízke Tatry

Reality Jarabá

Rekreačný pozemok | - | 162 m²

Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jarabá

55,000 € 340 €/m²

RK VEMA REAL, na predaj RD v Kajali

Reality Kajal

Rodinný dom | Stará | 255 m²

Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kajal

93,000 € 365 €/m²

Na predaj pozemok s výhľadom stavebné povolenie Zobor Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 620 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nitre, Višnová ulica Plocha pozemku: 620 m² Charakter pozemk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 224 €/m²

Predám 2-izbový byt v centre Nitry – 58 m² balkón

Reality Nitra

2 izbový byt | - | 58 m²

Svetlý 2-izbový byt o výmere 58 m² Lokalita: úplné centrum Nitry Poschodie: 6. poschodie z

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Skolaudované 3i byty v tehlovej novostavbe.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78.9 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné voľné 3i byty v novostavbe bytového domu v lokalite Panónsky há

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,700 € 2379 €/m²

Apartmány v komplexe SOLE MARE v 1. línii na pobreží Aheloy v Bulharsku - Na splátky

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány (štúdia - 1 izbové, 2 izbové a 3 izbové) v úplne novom kom

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

64,452 € 2079 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE na Slnečnom pobreží v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka apartmány na predaj (aj na splátky) v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE, ktorý

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

76,500 € 1275 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23107)
Upresniť hľadanie