3 izbový byt | Košická | 62.52 m²
Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi
412,000 € 6590 €/m²
3 izbový byt | - | 66 m²
Ponúkame na predaj slnečný, moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt neďaleko Martina, v obci Belá
140,000 € 2121 €/m²
Rodinný dom | Imeľ | 80 m²
Heaven reality ponúka na predaj menší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ímeľ. Rozloha domu
99,990 € 1250 €/m²
2 izbový byt | - | 42 m²
Sprostredkujem predaj prvej etapy 4 investičných apartmánov v Turčianskych Tepliciach v blízkos
164,900 € 3926 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno
225,000 € 3082 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²
Sprostredkujem predaj pozemku o výmere 1162m2 v obci Valča vhodný na výstavbu rodinného domu. J
62 €/m2
2 izbový byt | Dúhová | 44.98 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k
155,000 € 3446 €/m²
3 izbový byt | - | 66.45 m²
Predaj 3 izbového bytu, klimatizovaný, el. vonkajšie žalúzie – v druhej etape projektu Malý Raj
208,000 € 3130 €/m²
2 izbový byt | - | 50.6 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl
178,000 € 3518 €/m²
1 izbový byt | Nova ves | 35 m²
R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve
96,000 € 2743 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²
Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa
270,000 € 3101 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hubenného | 635 m²
Ponúkame na predaj administratívna budova v Krasňanoch – ideálna investícia! Ponúkame na preda
1,390,000 € 2189 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²
Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho
275,000 € 2846 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami
599,000 € 3328 €/m²
Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²
Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers
104,000 € 343 €/m²
Rodinný dom | Kolta | 70 m²
Predstavte si pokojné rána na vidieku, vôňu čerstvej kávy a ticho, ktoré narúša len spev vtákov
44,000 € 629 €/m²
Rodinný dom | Salka | 400 m²
Exkluzívna ponuka! Vasse Reality Vám ponúka na predaj dvojgeneračný dom s pozemkom veľkosti 1
59,000 € 148 €/m²
Rodinný dom | Karolov dvor | 491 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Bravo” na
235,000 € 479 €/m²
Skladový objekt | - | 1,000 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj prevádzkový areál s jednopodlažnou budovou s rozlohou 1000 m2
295,000 € 295 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Ponúkame na predaj 4 - izbovú NOVOSTAVBU dvojpodlažného rodinného domu A v slepej ulici v obci
165,000 € 1100 €/m²
5 a viac izbový byt | 280 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbového do
525,000 € 1875 €/m²
Obchodné priestory | Bačíkova | 18.77 m²
LCF REAL ponúka na predaj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory v tehlovom dome o výmere
83,500 € 4449 €/m²
Orná pôda | - | 3,871 m²
Na predaj orná pôda v atraktívnej lokalite pred obcou Čakanovce, okres Košice-okolie. Ponúkame
28 €/m2 28 €/m2
Rodinný dom | - | 122 m²
BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou
235,000 € 1926 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.