Polyfunkčný/Rodinný dom 350m2 + Druhý Rodinný dom + 2300m2 záhrada

Reality Sekule

Rodinný dom | 470 m²

Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 Sekule č.d. 582 + Druhý Rodinný dom 120m2.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sekule

315,000 € 670 €/m²

Pozemok na výstavbu, Kechnec, Košice

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 910 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Kechnec v okrese Košice – okolie

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

110,350 € 121 €/m²

Rekreačná chata, Brežany, okres Prešov

Reality Brežany

Chalupa, rekreačný domček | - | 17 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú rodinnú chatu v obci Brežany, 16km od krajského mesta Prešov. Chat

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brežany

62,000 € 3647 €/m²

Pozemok Krížovany, Prešov

Reality Krížovany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,254 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, s nádhernými výhľadmi v zastavanom území obce Krížovany, 19 km

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Krížovany

Cena dohodou

Na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s krásnou záhradou – Rajka, 15 min od Bratislavy

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom v pokojn

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

420,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ – krásny 3i byt s príjemnou atmosférou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Košická | 62.52 m²

Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

412,000 € 6590 €/m²

Predaj 3 izbového zrekonštruovaného bytu v tehlovej bytovke v obci Belá-Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | - | 66 m²

Ponúkame na predaj slnečný, moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt neďaleko Martina, v obci Belá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

140,000 € 2121 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom v Ímeli

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 80 m²

Heaven reality ponúka na predaj menší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ímeľ. Rozloha domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Imeľ

99,990 € 1250 €/m²

Predaj bytov/apartmánov v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 42 m²

Sprostredkujem predaj prvej etapy 4 investičných apartmánov v Turčianskych Tepliciach v blízkos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

164,900 € 3926 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

Pozemok pre rodinný dom Valča

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Sprostredkujem predaj pozemku o výmere 1162m2 v obci Valča vhodný na výstavbu rodinného domu. J

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Valča

62 €/m2

Klimatizovaný 2izb. byt, balkón , pivnica , podlahové kúrenie , štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 44.98 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 3446 €/m²

3 izbový byt, klimatizovaný, vonkajšie el. žalúzie, ŠTANDARD V CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | - | 66.45 m²

Predaj 3 izbového bytu, klimatizovaný, el. vonkajšie žalúzie – v druhej etape projektu Malý Raj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

208,000 € 3130 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 50.6 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

178,000 € 3518 €/m²

REZERVOVANÉ: svetlý zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Nova ves | 35 m²

R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

96,000 € 2743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

270,000 € 3101 €/m²

Na predaj administratívna budova v Krasňanoch.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Hubenného | 635 m²

Ponúkame na predaj administratívna budova v Krasňanoch – ideálna investícia! Ponúkame na preda

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2189 €/m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

275,000 € 2846 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami

Reality Mlynica

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mlynica

599,000 € 3328 €/m²

Na predaj vidiecka usadlosť so starším domom, hospodárskymi budovami a pozemkom 2104 m2 v obci Martovce.

Reality Martovce

Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²

Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Martovce

104,000 € 343 €/m²

Na predaj dlhý 2 izbový vidiecky dom v Kolte, 20 km od Nových Zámkov.

Reality Kolta

Rodinný dom | Kolta | 70 m²

Predstavte si pokojné rána na vidieku, vôňu čerstvej kávy a ticho, ktoré narúša len spev vtákov

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolta

44,000 € 629 €/m²

Na predaj 5 izbový dvojgeneračný dom v Salke pri Štúrove !

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 400 m²

Exkluzívna ponuka! Vasse Reality Vám ponúka na predaj dvojgeneračný dom s pozemkom veľkosti 1

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Salka

59,000 € 148 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu “Bravo” v tichej štvrti v Cíferi 5min od Trnavy

Reality Cífer

Rodinný dom | Karolov dvor | 491 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Bravo” na

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Cífer

235,000 € 479 €/m²

Predaj výrobno-skladovej budovy, Areál U.S. Steel Košice

Reality Košice-Šaca

Skladový objekt | - | 1,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj prevádzkový areál s jednopodlažnou budovou s rozlohou 1000 m2

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Košice-Šaca

295,000 € 295 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23113)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie