4-izbový dom po rekonštrukcii Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | Školská 37 | 147 m²

🏡 EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ SA NEODMIETA 🏡 Hľadáte domov, ktorý si môžete zariadiť presne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vinodol

200,000 € 1361 €/m²

REZERVOVANÉ ESTATERS | 2-izbový byt na Topoľčianskej ulici v lokalite Petržalka na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, komp

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

189,800 € 5272 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Senica

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám RD Nitra - Janíkovce, komplet zariadený 280000.-

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

Na predaj vidiecka usadlosť so starším domom, hospodárskymi budovami a pozemkom 2104 m2 v obci Martovce.

Reality Martovce

Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²

Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Martovce

104,000 € 343 €/m²

Na predaj dlhý 2 izbový vidiecky dom v Kolte, 20 km od Nových Zámkov.

Reality Kolta

Rodinný dom | Kolta | 70 m²

Predstavte si pokojné rána na vidieku, vôňu čerstvej kávy a ticho, ktoré narúša len spev vtákov

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolta

44,000 € 629 €/m²

Na predaj 5 izbový dvojgeneračný dom v Salke pri Štúrove !

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 400 m²

Exkluzívna ponuka! Vasse Reality Vám ponúka na predaj dvojgeneračný dom s pozemkom veľkosti 1

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Salka

59,000 € 148 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu “Bravo” v tichej štvrti v Cíferi 5min od Trnavy

Reality Cífer

Rodinný dom | Karolov dvor | 491 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Bravo” na

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Cífer

235,000 € 479 €/m²

Predaj výrobno-skladovej budovy, Areál U.S. Steel Košice

Reality Košice-Šaca

Skladový objekt | - | 1,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj prevádzkový areál s jednopodlažnou budovou s rozlohou 1000 m2

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Košice-Šaca

295,000 € 295 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, SOKOĽANY

Reality Sokoľany

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbovú NOVOSTAVBU dvojpodlažného rodinného domu A v slepej ulici v obci

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

165,000 € 1100 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s garážou a bazénom vo vyhľadávanej lokalite Modranky

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | 280 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbového do

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

525,000 € 1875 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY, UL. BAČÍKOVA, KOŠICE – STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bačíkova | 18.77 m²

LCF REAL ponúka na predaj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory v tehlovom dome o výmere

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

83,500 € 4449 €/m²

Pôda s potenciálom rastu – Čakanovce

Reality Čakanovce

Orná pôda | - | 3,871 m²

Na predaj orná pôda v atraktívnej lokalite pred obcou Čakanovce, okres Košice-okolie. Ponúkame

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čakanovce

28 €/m2 28 €/m2

Na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s krásnou záhradou – Rajka, 15 min od Bratislavy

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom v pokojn

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

420,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ – krásny 3i byt s príjemnou atmosférou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Košická | 62.52 m²

Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

412,000 € 6590 €/m²

Predaj 3 izbového zrekonštruovaného bytu v tehlovej bytovke v obci Belá-Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | - | 66 m²

Ponúkame na predaj slnečný, moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt neďaleko Martina, v obci Belá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

140,000 € 2121 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom v Ímeli

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 80 m²

Heaven reality ponúka na predaj menší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ímeľ. Rozloha domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Imeľ

99,990 € 1250 €/m²

Predaj bytov/apartmánov v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 42 m²

Sprostredkujem predaj prvej etapy 4 investičných apartmánov v Turčianskych Tepliciach v blízkos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

164,900 € 3926 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

Pozemok pre rodinný dom Valča

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Sprostredkujem predaj pozemku o výmere 1162m2 v obci Valča vhodný na výstavbu rodinného domu. J

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Valča

62 €/m2

Predám pozemok na nitrianskom letisku v Janíkovciach.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Janíkovce | 33,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - komerčná zóna Nitra, Janíkovce. Plocha: pozemku 33000m2. Rovin

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 €/m2 1 €/m2

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Tehlový 3-izbový byt so ZÁHRADKOU a SÚKROMNÝM DVOROM v širšom CENTRE Prešova!

Reality Prešov

3 izbový byt | Vodárenská 2 | 71 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá kombinuje pokoj vidie

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,990 € 2324 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierská 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

Štýlový 2 izbový apartmán v komplexe SORRENTO SOLE MARE v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj štýlový 2 izbový apartmán o rozlohe 72 m2 v letovisku Sveti Vlas v B

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

131,000 € 1819 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie