Chatka s IS, Martin - Kolónia Hviezda, 510 m²

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Kolónia Hviezda | 31 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obľúbenej lokalite Kolónia Hviezda, ideálny na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

92,990 € 3000 €/m²

Felsőtelekes - 2 domy na veľkom pozemku len 30km od hraníc

Reality Felsőtelekes

Rodinný dom | Maďarsko | Felsőtelekes | Felsőtelekes

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 krásne domčeky s rozsiahlym pozemkom ležiace v úchvatnom prostredí vy

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Felsőtelekes

30,600 € 204 €/m²

Exkluzívne dvojgeneračný tehlový rodinný dom sídlisko Šváby

Reality Prešov

Rodinný dom | Urxova | 552 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj veľký priestranný tehlový

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

445,000 € 806 €/m²

Novostavba RD s terasou a dielňou s krásnym výhľadom, Slanec

Reality Slanec

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slanec

249,990 € 1667 €/m²

RD po kompletnej rekonštrukcii v lone prírody, Žakarovce

Reality Žakarovce

Rodinný dom | - | 90 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Žakarovce

149,990 € 1667 €/m²

Dve vinice v srdci Tokajskej oblasti – obec Viničky

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | Viničky | 3,516 m²

So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj dve samostatné vinohradnícke pozemky nachádzajúce sa v c

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Viničky

19,999 € 6 €/m²

Pozemok na predaj v obci Podhorany pri Prešove, 700 m2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

62,000 € 89 €/m²

Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Reštaurácia | P.O.Hviezdoslava 1113 | 180 m²

Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany Ponúkame na odstúpenie zabehnutý bar nachádzajúci

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Veľké Kapušany

1 € 0 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Koláovo | 130 m²

Heaven reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

179,950 € 1384 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | . | 137 m²

Heaven reality ponúka na predaj rodinný dom v Iži. Rozloha domu je 137 m2,celková rozloha pon

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iža

129,990 € 949 €/m²

Komplet zrekonštruovaný byt 52 m2, ul. Karpatská Staré mesto, Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

199,000 € 3827 €/m²

Výhodná cena!!!!Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,560 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod.domu v Čalovci ( 16 km od Komárn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

31,990 € 21 €/m²

Na predaj 2 izb. byt v samom centre mesta Košice, ul. Hlavná pasáž smer ul. Orlia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 56 m²

Exkluzívna ponuka na predaj 2 izb. byt na prízemí meštianského domu na adrese Hlavná 25. Jedn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Ponúkame na predaj záhradu pri Nesvadoch

Reality Nesvady

Záhrada | Nesvady | 300 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti pri Nesvadoch. Rozloha

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

16,500 € 55 €/m²

Bódvaszilas - 2,5 izbový rodinný dom

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj polovičný dom na 2 podlažiach v obci Bodvaszilas, v Maďarsku,

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

59,900 € 399 €/m²

NOVOSTAVBA. KRÁSNY ÚTULNÝ 4+i Rodinný dom 152m2, pozemok 350m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²

KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rodinný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

670,000 € 4408 €/m²

STAVEBNÝ 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 900 m²

Pekný 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE + Šírka 18m + Všetky inžiniersk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

342,000 € 380 €/m²

Moderná 4-izbová novostavba s terasou v starej časti Rajky – pokojné bývanie pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s priestrannou te

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

320,000 € 2667 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s balkónom a parkovaním v uzavretom areáli – Rajka, kúsok od Bratislavy

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj štýlový a prakticky riešený 3-izbový byt s bal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Rodinný dom | - | 131 m²

Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Košťany nad Turcom

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom 3 izb. 110m2, pozemom 1208m2, Čečejovce

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Kostolná | 110 m²

Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

229,500 € 2086 €/m²

Hidvégardó - 2 izbový rodinný dom, plastové okná

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

GEMINI BROKER Vám ponúka na predaj v obci Hidvégardó tento rodinný dom, ktorý bol postavený pre

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hidvégardó

45,000 € 563 €/m²

Slnečný rovinatý pozemok v obci Kokošovce v blízkosti PO

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,059 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj časť slnečn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

80 €/m2 80 €/m2

TOP PONUKA KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 175 m²

TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

399,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23113)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie