Predám komerčnú budovu v Nitre.

Reality Nitra

Objekt pre obchod | - | 520 m²

Predám komerčnú budovu v Nitre kompletne prenajatú. Na prízemí sa nachádza zabehnutá reštauráci

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj veľkého RD s 30 árovým pozemkom.

Reality Podhájska

Rodinný dom | Za potokom | 200 m²

Hovorí sa že prvý dojem je veľmi dôležitý a pri tomto dome bol prvý dojem výborný. Udržiavaný,

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Podhájska

399,900 € 2000 €/m²

Investičné pozemky v rozvojovom území mesta - 986 m2, lokalita Bory

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | - | 986 m²

Ponúkame na predaj súbor štyroch parciel s celkovou výmerou 986 m² v katastrálnom území Bratisl

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

32,000 € 32 €/m²

Szőlősardó - rodinný dom v peknom prostredí

Reality Szőlősardó

Rodinný dom | Maďarsko | Szőlősardó | Szőlősardó

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szőlősardó v Maďarsku. Tento rodinný dom bol postave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Szőlősardó

26,500 € 177 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 85 m²

Heaven reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Kolárove. Rozloha domu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

109,000 € 1282 €/m²

Felsőtelekes - 2 domy na veľkom pozemku len 30km od hraníc

Reality Felsőtelekes

Rodinný dom | Maďarsko | Felsőtelekes | Felsőtelekes

GEMINIBROKER Vám ponúka 2 krásne domčeky s rozsiahlym pozemkom ležiace v úchvatnom prostredí vy

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Felsőtelekes

30,600 € 204 €/m²

Slnečný rovinatý pozemok v obci Kokošovce v blízkosti PO

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,059 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj časť slnečn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

80 €/m2 80 €/m2

Polyfunkčný/Rodinný dom 350m2 + Druhý Rodinný dom + 2300m2 záhrada

Reality Sekule

Rodinný dom | 470 m²

Veľký prakticky Polyfunkčný/Rodinný dom/byty 350m2 Sekule č.d. 582 + Druhý Rodinný dom 120m2.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sekule

315,000 € 670 €/m²

Pozemok na výstavbu, Kechnec, Košice

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 910 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Kechnec v okrese Košice – okolie

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

110,350 € 121 €/m²

Rekreačná chata, Brežany, okres Prešov

Reality Brežany

Chalupa, rekreačný domček | - | 17 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú rodinnú chatu v obci Brežany, 16km od krajského mesta Prešov. Chat

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brežany

62,000 € 3647 €/m²

Pozemok Krížovany, Prešov

Reality Krížovany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,254 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, s nádhernými výhľadmi v zastavanom území obce Krížovany, 19 km

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Krížovany

Cena dohodou

Klimatizovaný 2izb. byt, balkón , pivnica , podlahové kúrenie , štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 44.98 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 3446 €/m²

3 izbový byt, klimatizovaný, vonkajšie el. žalúzie, ŠTANDARD V CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | - | 66.45 m²

Predaj 3 izbového bytu, klimatizovaný, el. vonkajšie žalúzie – v druhej etape projektu Malý Raj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

208,000 € 3130 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 50.6 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

178,000 € 3518 €/m²

REZERVOVANÉ: svetlý zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Nova ves | 35 m²

R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

96,000 € 2743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

270,000 € 3101 €/m²

Na predaj administratívna budova v Krasňanoch.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Hubenného | 635 m²

Ponúkame na predaj administratívna budova v Krasňanoch – ideálna investícia! Ponúkame na preda

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2189 €/m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²

Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

275,000 € 2846 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu moderného rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami

Reality Mlynica

Rodinný dom | - | 180 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mlynica

599,000 € 3328 €/m²

Moderná 4-izbová novostavba s terasou v starej časti Rajky – pokojné bývanie pri Bratislave

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s priestrannou te

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

320,000 € 2667 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s balkónom a parkovaním v uzavretom areáli – Rajka, kúsok od Bratislavy

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj štýlový a prakticky riešený 3-izbový byt s bal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Rodinný dom | - | 131 m²

Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Košťany nad Turcom

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom 3 izb. 110m2, pozemom 1208m2, Čečejovce

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Kostolná | 110 m²

Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

229,500 € 2086 €/m²

Stavebný pozemok s IS v lesnom prostredí Jarabá Nízke Tatry

Reality Jarabá

Rekreačný pozemok | - | 162 m²

Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jarabá

55,000 € 340 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie