1izb.tehl. byt, 34,4m2, Železiarenská ul, KE-časť Šaca

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Železiarenská | 34 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj kompletne

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,000 € 3941 €/m²

Ponúknite pre klienta pozemky -ornú pôdu

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | - | 20,000 m²

Kancelária Realitné Očko má záujem o pozemok pre klienta - ornú pôdu o výmere min. 2000m 2 V

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba vo Zvolene - časť Kráľová

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 128 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom/novostavba v krásnom pr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zvolen

249,900 € 2148 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj samostatne stojaca budova - Gbely/Skalica

Reality Gbely

Polyfunkčný objekt | - | 677 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Gbely

187,000 € 276 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Ožďany/Rimavská Sobota

Reality Ožďany

Polyfunkčný objekt | - | 34 m²

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Ožďany

93,000 € 2735 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Trstín

Reality Trstín

Polyfunkčný objekt | - | 335 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu, nachádzajú

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trstín

53,000 € 158 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Valaská Belá

Reality Valaská Belá

Polyfunkčný objekt | - | 375 m²

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Valaská Belá

120,000 € 320 €/m²

chata/rodinný dom s 11ár.pozemkom, Gelnica, KE-okolie

Reality Gelnica

Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 2 izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gelnica

68,000 € 756 €/m²

NOVOSTAVBA, MODERNÝ DOM S PRIAMYM PRÍSTUPOM K VODE

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | - | 94 m²

STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3457 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 805 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

140,875 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Novostavba 3-izb byt pri obchodnom centre - Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | - | 60 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 3-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

128,000 € 2133 €/m²

Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

Horné mýto – moderné bývanie v novej štvrti

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | - | 105 m²

STARS REALITY Vám v novom deloperskom projekte ponúka na predaj moderné a energeticky úsporné 4

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

239,000 € 2276 €/m²

Kúria spozemkom na Predaj , Partizánska Ľupča okr. LM

Reality Partizánska Ľupča

Vidiecky dom | - | 350 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú kúriu s rozsiahly

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

349,900 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 808 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

141,400 €/m2 141400 €/m2

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 752 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

123,900 € 165 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičný pozemok v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Hamuliakovo | 7,284 m²

STARS REALITY predá pozemok v obci Hamuliakovo o celkovej výmere 7 284 m². Pozemok sa nachádza

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

50 €/m2 50 €/m2

Predaj ovocného sadu len 5 Eur/m2

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,928 m²

STARS REALITY Vám ponúka na predaj ovocný sad v obci Modra o výmere 2928 m2. Katastralné územi

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5 €/m2 5 €/m2

Na predaj Budova a pozemok, obec Mužla, okr.Nové Zámky

Reality Mužla

Polyfunkčný objekt | - | 632 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj budovu určenú na polyfunkciu v obci Mužla, okr. N

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Mužla

114,900 € 182 €/m²

2-izbový byt so súkromnou záhradou v Karlovej Vsi,Ľudovíta Fullu.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 63 m²

STARS REALITY Vám pomúka príjemný 2-izbový byt (63 m²) s priamym vstupom do vlastnej záhrady o

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 3635 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Gbely/Skalica

Reality Gbely

Polyfunkčný objekt | - | 677 m²

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Gbely

146,900 € 217 €/m²

Priestranný byt v centre mesta Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 74 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Púchov

145,000 € 1959 €/m²

Predaj stavebné pozemky v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 811 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

141,925 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32 m²

STARS REALITY exkluzívne ponúkam na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

14,900 € 466 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23101)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie