3 izbový byt | Vígľašská | 66 m²
F-1one reality Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt
257,500 € 3902 €/m²
Rodinný dom | - | 80 m²
Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý
279,990 € 3500 €/m²
1 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Hľadáte dokonalú rovnováhu medzi pokojným životom v blízkosti prírody a rýchlou dostupnosťou do
97,500 € 2868 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
F-1one reality Vám ponúka na predaj 4i, RD typu bungalov na južnej strane ostrova Vir s výhľado
333,000 € 3398 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár
Hľadáte štartovacie bývanie alebo víkendový apartmán v srdci vyhľadávaného kúpeľného mesta? Pon
93,000 € 2583 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Predstavujeme vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Rajka Park III. Ponúkame na pre
137,000 € 2114 €/m²
Rodinný dom | Bellova Ves | 80 m²
Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n
279,990 € 3500 €/m²
2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 38.63 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM
113,000 € 2274 €/m²
4 izbový byt | Centrum II. | 90 m²
✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Centrum
184,800 € 2053 €/m²
Reštauračné priestory | - | 817 m²
Predaj polyfunkčný objekt s reštauráciou Handlovej. Reštaurácia pozostáva: na prízemí je vstup
260,000 € 318 €/m²
Rodinný dom | Zámocké schody | 200 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len budovou, ale rozpráva príbeh? Ponúkame vám výnimočnú prí
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 205 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, širšie centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť je po
199,000 € 1156 €/m²
3 izbový byt | - | 81 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový nadštandardný byt s loggiou a parkovacím miestom, sídlis
235,000 € 2901 €/m²
3 izbový byt | Novoveská Huta | 113.09 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a parkovaním priamo pred bytovým domom v n
199,000 € 1760 €/m²
4 izbový byt | Jégého | 120 m²
Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul
515,000 € 4292 €/m²
Rodinný dom | Horská | 168 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u
629,900 € 3749 €/m²
Rodinný dom | Štitáre | 100 m²
Koval Reality Vám ponúkajú na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu nachá
229,000 € 2290 €/m²
Rodinný dom | - | 214 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s možnosťou polyfunkcie, širšie centrum, Spišská Nová
270,000 € 1262 €/m²
Rekreačný pozemok | Šibeňa hora | 2,726 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok na Šibenej hore v Bardejove. Pozemok sa nac
17,000 € 6 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 25 m²
Ponukam Chatu pre záhradníckeho nadšenca – miesto pre relax a harmóniu s prírodou v absolutnom
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 250 m²
Na predaj 2-generačný rodinný dom na veľkorysom pozemku – Budiš pri Turčianskych Tepliciach Po
180,000 € 720 €/m²
Záhrada | Mokráň záhon | 720 m²
Butterfly-reality ponúka na predaj rekreačný pozemok – záhradu so záhradnou chatkou na ul. Mokr
250,000 € 347 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | - | 5,999 m²
Ponúkame na predaj 3 pozemky v blízkom okolí podhorskej obce Bystrička orná pôda. Nehnuteľnosti
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | - | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Tento rodinný dom Vám ponúka
129,900 € 999 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.