Chalupa, rekreačný domček | Dr. Vl. Clementisa | 34 m²
ZAUJÍMAVÁ PONUKA - AKCIA Ponúkame na predaj novú mobilnú chatku(domček), vhodná do záhrady, p
24,990 € 735 €/m²
Rodinný dom | Tvrdošovce | 250 m²
Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj viacgeneračný poschodový rodinný dom v p
84,000 € 336 €/m²
Rekreačný pozemok | Bexeľ | 369 m²
Hľadáte miesto, kde si v zime obujete lyžiarky priamo pred dverami? Ponúkame Vám výnimočnú inve
89,900 € 244 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc
Geminibroker ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite v obci Gönc. Ide o sedlia
30,500 € 43 €/m²
Rekreačný pozemok | Bystrá | 500 m²
Pozemok je situovaný v srdci Nízkych Tatier, v poslednej dedinke pod Chopkom z Južnej strany. N
125,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bystrá | 500 m²
125,000 € 250 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 162 m²
Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti
55,000 € 340 €/m²
Rodinný dom | Stará | 255 m²
Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je
93,000 € 365 €/m²
2 izbový byt | Tále | 63 m²
Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar
195,000 € 3095 €/m²
2 izbový byt | Tále | 67 m²
Predstavujeme vám dvojizbový apartmán na predaj, ktorý sa nachádza v prestížnom uzavretom areál
199,900 € 2984 €/m²
Rodinný dom | Strekov | 181 m²
Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný d
55,000 € 304 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²
Hľadáte miesto, kde končí ruch mesta a začína čistá horská príroda? Ponúkame vám jedinečnú príl
295,000 € 1639 €/m²
Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²
VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú
52,000 € 51 €/m²
Rodinný dom | - | 186.1 m²
V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 180 m²
V zastúpení klienta sprostredkujem predaj rodinného domu v obci Turčianske Kľačany. Leží na sl
195,000 € 1083 €/m²
Rekreačný pozemok | Fongrub | 3,858 m²
Mýto pod Ďumbierom je etablovaná horská obec, ktorá si napriek rozvoju cestovného ruchu zachova
130 €/m2 130 €/m2
4 izbový byt | Dolná Lehota | 148 m²
Lokalita: Nízke Tatry | Typ: Mezonet 4+kk | Stav: Skolaudované Garantovaný výnos 7% p.a. NV
250,000 € 1689 €/m²
2 izbový byt | Tále | 58 m²
Dvojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -
190,000 € 3276 €/m²
3 izbový byt | Tále | 89 m²
Trojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -
275,000 € 3090 €/m²
Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²
Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovom dome v Kolárove. Základné parametre:
235,000 € 1487 €/m²
Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²
Heaven reality Vám ponúka novostavby rodinných domov v radovej zástavbe v lukratívnej časti Kol
225,000 € 1424 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²
Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné
239,000 € 3230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 437 m²
Pozemok sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej
129,900 € 297 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye, ktorá je
245,000 € 2722 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.