3 izbový byt | Tri vody | 72 m²
STARS REALITY ponúka na predaj moderný 3 izbový byt so súkromnou záhradou v projekte Tri vody M
299,000 € 4153 €/m²
3 izbový byt | Tri Vody | 77 m²
privátna záhrada| jazerá| výborná dostupnosť do mesta KARIN & PARTNERS ponúka na predaj š
295,000 € 3831 €/m²
3 izbový byt | Tri vody | 86 m²
Hľadáte moderný domov s atmosférou rodinného domu, no s praktickosťou bytu? Pozývam vás na obhl
265,000 € 3081 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.