METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 5-izbový rodinný dom so záhradou a terasou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Hlavná | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná záhrada s terasou Kolaudá

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

270,000 € 2115 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 Charakteristika nehnut

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

410,000 € 4100 €/m²

Stavebný pozemok 620 m2, pre rodinný dom so stavebným povolením

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jarabinová | 620 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok so stavebným povolením, o rozlohe 620 m2, obec Kvetoslavov - rov

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

185,000 € 298 €/m²

Exkluzívne Pozemok pre výstavbu RD Hrádok pri Piešťanoch

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | - | 793 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

83,000 € 105 €/m²

Pozemok pre výstavbu RD 730m2 Hrádok pri Piešťanoch

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | - | 730 m²

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

70,000 € 96 €/m²

Rodinný dom (5-izbový)+garáž+1x parking Komenského Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 119 m²

Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2647 €/m²

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina Závodie 90 m2, loggia

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 90 m²

Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

275,000 € 3056 €/m²

Projekt PARADAJS, Hlohovec 4izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

4 izbový byt | - | 92 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 4 izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom ko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa 1xparkovanie+záhrada154m2 Piešťany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krakovany

165,000 € 1897 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

176,000 € 1676 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ 3iByt 87m2+záhrada 154m2+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

164,400 € 1890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izb.+záhrada (200m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 96 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou a pozemkou (200m2), 4x izba + ku

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Gazdovský dom v obci Méra s ústredným kúrením

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

🏡 Na predaj vidiecky dom – Méra (Maďarsko), len 20 km od hranice Milhosť. Ponúkame na predaj g

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

42,000 € 420 €/m²

Polyfunkčná budova 3km od hranice v Hollóháza

Reality Hollóháza

Reštauračné priestory | Maďarsko | Hollóháza | -

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť komerčnú budovu v srdci malebnej d

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Hollóháza

79,900 € 400 €/m²

PREDAJ: STAV. POZEMOK S IS; 769 m2; Medzi Vodami; MLYNICA; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | IBV Medzi Vodami | 769 m²

ADRIREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s nádherným výhľadom na Vy

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 174 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre mesta Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | Hlavná ulica 73/7 | 267 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klientov ponúkame na predaj rodinný dom v radovej z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krompachy

240,000 € 899 €/m²

Predám prerobený 1-izbový byt len 8 km od NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nové Zámky | 46.18 m²

Ponúkame Vám na predaj dva kompletne prerobené 1-izbové byty v polyfunkčnom objekte v obci Dvor

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

80,000 € 1732 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Kostolný Sek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

259,000 € 1343 €/m²

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

Rodinný dom Čečínska Potôň, pozemok 413 m2 - NOVOSTAVBA

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | x | 63 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v pokojnej, klientmi veľmi obľúb

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

185,999 € 2952 €/m²

HOMreal.sk | Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnikania a bývania

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská | 220 m²

Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnik

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trnava

490,000 € 2227 €/m²

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23109)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie