EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbový byt Galanta Vodárenská

Reality Galanta

2 izbový byt | Vodárenská | 53 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj 2 izbový byt v Galante

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Galanta

114,900 € 2168 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj obchodný priestor Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 30 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária Edina Reality ponúka na predaj komerčný (obchodný) pr

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Priestory na predaj Galanta

35,000 € 1167 €/m²

Predaj podnikateľská budova Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Hlavná | 400 m²

Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj podnikateľskú budovu v obci Žihárec, nachádz

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 12.08.2024
Domy na predaj Žihárec

153,000 € 383 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj rodinný dom s dvojgarážou Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 302 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária Edina Reality ponúka na predaj rozostavaný rodinný do

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Trstice

Info v RK

EXKLUZÍVNE! Predaj 3 izbový byt Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Parková | 66 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt v

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Galanta

144,900 € 2195 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 4 izbový byt so záhradkou v Trsticiach

Reality Trstice

4 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária Edina Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 4 izbový byt s vlastno

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 18.07.2024
Byty na predaj Trstice

159,000 € 1988 €/m²

Predaj 4 izbový byt Trstice

Reality Trstice

4 izbový byt | Hlavná | 75 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj 4 izbový byt v Trsticiach. Jedná sa o trojpo

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 27.02.2024
Byty na predaj Trstice

Cena dohodou

Veľká 7-izb. chata s možnosťou bývania | Považský Chlmec | 441 m2

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | Bytčianska | 230 m²

Veľká 7-izb. chata s možnosťou bývania | Považský Chlmec | 441 m2 Ponúkame na predaj veľkú mur

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

298,000 € 1296 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

** Krásne priestranný rodinný dom v tichom prostredí ** stačí sa už len nasťahovať

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nová | 142 m²

Ponúkame Vám veľmi pekný priestranný 4izbový rodinným dom, ktorý ponúka pohodlné bývanie v obci

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

** Priame pripojenie na R7 ** Byty s predzáhradkou alebo terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²

Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

** Exkluzívny rodinný dom **

Reality Marianka

Rodinný dom | Nad Bednárovým | 242.8 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Marianka

670,000 € 2759 €/m²

** Skolaudovaný dom s tepelným čerpadlom **

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Klátovská cesta | 84 m²

Hľadáte dokonalé spojenie pekného obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento krásny

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

239,900 € 2856 €/m²

** Krásna záhrada na pozemku s rozlohou 994 m2**

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 944 m²

V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

129,999 € 138 €/m²

Rozľahlý pozemok s vidieckym domom

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom na rozľahlom pozemku s možnosťou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

139,900 € 933 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Tr. SNP na Terase pri Spoločenskom pavilóne.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 51 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Tr. SNP na Terase pri Spoločenskom pa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom moderného 2-izb.bytu, Zimná ul., Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná ulica | 47 m²

Prenájom moderného 2-izb.bytu, Zimná ul., Trnava ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA. Kompletne za

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na Predaj - Novostavba Bungalovu v Svätom Kríži

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Nezadaná | 632 m²

MODERNÝ BUNGALOV S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI NA HORY – SVÄTÝ KRÍŽ | KOMPLETNE ZARIADENÝ | NOVOSTAVBA

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

349,000 € 552 €/m²

Rodinný dom s Dvojgarážou

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou vo vyhľadávanej časti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

420,000 € 2800 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom | 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, moderne zariadený 1 izbový byt v Dubnici nad Váhom. Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Záhradná chata na predaj – rovinatý pozemok pri potoku

Reality Tajov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 614 m²

Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatu situovanú v tichom a príjemnom prostredí s rovinatým p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tajov

103,000 € 168 €/m²

Novinka
Novinka

Oáza pokoja a možností vo Vrbovej nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | - | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka s blízkosťou miest? Ponúkame na predaj tehlový rodin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 330 €/m²

Novinka
Novinka

Prod Filter

Reality Kobyly

Rodinný dom | Test | 176.39 m²

Testovaci inzerat Testovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23105)
Upresniť hľadanie