Dobre reality Ponukame na prenájom krásny RD

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívny prenájom .Ponúkame na prenájom štýlový RD novostavbu situovanú v pokojnej a vyhladáv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Nové Zámky

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SUPER PONUKA pekného RD v Kostolnom Seku

Reality Šurany

Rodinný dom | 150 m²

Hladáte si bývanie v peknom rodinnom domčeku? Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom v Šuran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šurany

229,990 € 1533 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinny dom v obci Iža.

Reality Iža

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponukame na predaj rodinný dom v obci Iža v Komárňanskom okrese. Je postavený z palenej tehly

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Iža

95,000 € 543 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. byt v úplnom centre pri Šafárikovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovičova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v úplnom centre Starého mesta na Dobrovičovej ulici neďaleko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Štýlové 1 izbové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovací byt

Reality Levice

1 izbový byt | CENTRUM | 38 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ Štýlové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

79,000 € 2079 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: 1 izbový byt, 30m2, Moskovská 18, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Moskovská | 30 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na prenájom 1 izbový byt v tichej lokalite - Moskovská ul., Bratislava

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3 izb byt v novostavbe Panónka s loggiou, 2 pivnicami na Panónskej ceste v BA-Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 63 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=7tXET8F

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3967 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme na na predaj stavebný pozemok - Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mládežnícka | 1,136 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1 136 m² vo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

180 €/m2 180 €/m2

Novinka
Novinka

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

Novinka
Novinka

**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - pozemok 1517 m2 v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 1,517 m²

Predaj – stavebný pozemok v Malých Levároch ABERTAL reality exkluzívne ponúka na predaj stavebn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

195,000 € 129 €/m²

Predaj - 3 izbový mezonetový byt, Letná ul. Košice - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 96 m²

ABERTAL REALITY ponúka na predaj MEZONETOVÝ byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - STARÉ MESTO

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 2802 €/m²

PREDAJ – rodinný dom so stavebným pozemkom 1416 m2 v Tomášove

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,416 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s celkovou plochou 139 m2

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

269,000 € 190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - veľký 4i RD s dvojgarážou – Dunajská Lužná, Kvetná ul.

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Kvetná | 246 m²

Ak hľadáte priestranný, príjemný, slnečný rodinný dom s peknou záhradou a veľkou terasou, do kt

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

1,800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - elegantný 7-izb RD, 2garáž, zimná záhrada, CHG – Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Čerešňová | 386 m²

V tichom a žiadanom prostredí Chorvátskeho Grobu – na začiatku časti Čierna Voda na Čerešňovej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

540,000 € 1399 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - 3 izbový byt, 69 m2, balkón, ul.ČSA, KE - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | ČSA | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a logicky členený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

Priestranný 3izb, klíma,šatník,prac.kút, balkón - Hospodárska, od 6/26

Reality Trnava

3 izbový byt | Hospodárska | 82 m²

ABERTAL REALITY na základe poverenia majiteľa exkluzívne ponúka k prenájmu úžasne veľkorysý 3 i

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Parkovacie státie v Ružinove – pri Gymnáziu I. Horvátha a električke

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Vavrínová | 12.5 m²

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie v obľúbenej časti Ružinova, na Vavrí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

SO-05-A Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

SO-05-A – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 3166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava

Reality Dolné Lovčice

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 5,556 m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava Ponúka

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Lovčice

475,000 € 85 €/m²

SO-07-B Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Triblavinská | 115.3 m²

SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb. Štefana Králika, s parkovacím miestom, veľkorysý, priestranný

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

225,000 € 4592 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Upresniť hľadanie