Na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec - 487m

Reality Žihárec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Žihárec | 487 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec. Je situovaný mimo hlavnej cest

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

38,900 € 80 €/m²

NOVINKA! Rodinný dom na predaj

Reality Žihárec

Rodinný dom | Žihárec | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 - izbový dom v obci Žihárec, okres Šaľa. RD sa nachádza na

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 22.07.2024
Domy na predaj Žihárec

129,000 € 1032 €/m²

Exkluzívna ponuka – stavebný pozemok v obci Žihárec

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | 1,390 m²

SHARK REAL vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s rozlohou 1390 m² v obci Žihárec. Tento poz

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Pozemky na predaj Žihárec

39,900 € 29 €/m²

Predaj stavebného pozemku v okrese Šaľa

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,704 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj pozemok s nádychom relaxu , prírody aká sa len tak ľahko nevidí a pr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Žihárec

68,000 € 40 €/m²

REZERVOVANÉ! 5-izbový rodinný dom okres Šaľa / zariadený

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 216 m²

REZERVOVANÉ! REZERVOVANÉ! Lenyo Vám exkluzívne ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom. Dom bo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Žihárec

164,990 € 764 €/m²

Exkluzívne, ideálny stavebný pozemok , Žihárec, Šaľa

Reality Žihárec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Žiharec | 487 m²

F154-14-PEB Exkluzívne Vám ponúkame ideálny stavebný pozemok, Žihárec, Šaľa, aj ako investičná

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

35,000 € 72 €/m²

Moderná novostavba , 4 izbový rodinný dom v obci Žihárec ID 422-12-MIG

Reality Žihárec

Rodinný dom | žiharec | 110 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA!!! IBA U NÁS ID 422-12-MIG Na predaj novostavba – 4 izbový , moderný, rodi

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žihárec

165,000 € 1500 €/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Žihárec

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere približne 700 m² v pokojnej časti obce

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

45 €/m2 45 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žihárec - NOVOSTAVBA

Reality Žihárec

Rodinný dom | 112 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: SA-

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žihárec

174,880 € 1561 €/m²

Jedinečný pozemok pri jazere – pokoj, príroda a súkromie, Žihárec

Reality Žihárec

Záhrada | Nezadaná | 1,704 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 1704 m² v intraviláne obce Žihárec. Pozemok sa

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Žihárec

40 €/m2 40 €/m2

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Žihárec okr. Šaľa

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Žiharecká | 1,944 m²

IBA u nás DOHODA na CENE VŽDY istá ! pretože spolupracujete s PROFESIONÁLNOU a LICENCOVANOU

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Žihárec

30 € 0 €/m²

člen NARKS

VÝNIMOČNÝ, zariadený 4 izbový RD v obci Žihárec okr. Šaľa

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 167 m²

Chceli by ste na bývanie niečo také INÉ, také zaujímavé, také ojedinelé, moderné, také čo Vás z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Žihárec

250,000 € 1497 €/m²

člen NARKS

RK4 - NA PREDAJ - Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - Žiharec - 700m2

Reality Žihárec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Žiharec | 700 m²

RK4 Reality ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Žiharec. Poze

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

Cena na vyžiadanie

Predaj podnikateľská budova Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Hlavná | 400 m²

Realitná kancelária EDINA REALITY ponúka na predaj podnikateľskú budovu v obci Žihárec, nachádz

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 12.08.2024
Domy na predaj Žihárec

153,000 € 383 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného dvojdomu v obci Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | 101 m²

Hľadáte tiché bývanie pre Vašu rodinu? Spoločnosť Real Dreams Vám ponúka novostavbu 4-izbového

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žihárec

154,900 € 1534 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného domu v tichej lokalite v obci Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | 111.58 m²

Hľadáte tiché bývanie pre Vašu rodinu? Spoločnosť Real Dreams Vám ponúka na predaj novostavbu

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žihárec

165,000 € 1479 €/m²

Zrekonštruovaný dom s prístavbami // pozemok 22,44ár

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Hľadáte pohodlie rodinného domu v tichej lokalite? Unavujú Vás staršie domy, ktoré je treba roz

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Domy na predaj Žihárec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný pozemok v tichej lokalite len 14km od Šale

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | _ | 1,861 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka pekný slnečný pozemok v tichej loka

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 13.07.2023
Pozemky na predaj Žihárec

48,000 € 26 €/m²

Stavebný pozemok v obci Žihárec na predaj

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,944 m²

PINK Reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1944 m

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Pozemky na predaj Žihárec

31 €/m2 31 €/m2

PREDAJ - Rodinný dom v obci Žíharec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Spoločnosť Findigo Vám predstavuje krásny rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a príjemnej l

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žihárec

173,000 € 1922 €/m²

4 izb. rodinný dom s pozemkom za cenu bytu, v obci Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový modulový drevodom so zastavanou plochou 85 m2, s vlastným p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Žihárec

124,990 € 1838 €/m²

Dvojpodlažný rodinný dom Žihárec 119m2 // pozemok 826m2

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

RK ReNoM Vám ponúka na predaj tento rodinný dom v Žihárci v obľúbenej lokalite miestnymi prezýv

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Žihárec

109,900 € 924 €/m²

Pozemok so stavbou rodinného domu so supisným číslom (zrúcanina)

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame vám krásny slnečný stavebný pozemok v intraviláne, v pokojnej lokalite obce Žihárec. P

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

49,900 € 31 €/m²

Stavebný pozemok v obci Žihárec.

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 512 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, na výstavbu rodinného domu v zastavanej časti obce Žihárec

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 14.02.2026
Pozemky na predaj Žihárec

35,990 € 70 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie