Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 53 m²
ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom 3-kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Ide o 3 kancelá
567 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²
ID-500260-26BB Ponúkame na prenájom prízemný obchodno-skladový priestor na Zvolenskej ceste v B
8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | . | 350 m²
Pre moju konkrétnu klientku aktuálne hľadám nehnuteľnosť v blízkom okolí Žiliny. Lokalita: Žil
13,000 € 37 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mojšová Lúčka | 0 m²
N094-13-DASEa Ponúkame vám na predaj útulnú záhradnú chatku v lokalite Mojšova Lúčka. Nachád
39,900 €
Rekreačný pozemok | 2,355 m²
N092-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý pozemok v pokojnej lokalite Šebešťanová,
94,200 € 40 €/m²
Rodinný dom | Tatranská | 334 m²
N044-12-STKE Ponúkam Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre Tatranskej Štrby obe
159,000 € 476 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 23,801 m²
Realitná kancelária MH Real ponúka na predaj pozemok v obci Chrastné, ideálny pre developerský
1,716,100 € 72 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt Bližšie informácie Vám radi poskytneme
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po či
155,000 € 1292 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 1-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č
60,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
V tichej slepej uličke v obci Poniky, len 15 minút od Banskej Bystrice, sa nachádza dom s atmos
149,000 € 426 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,403 m²
V tichej slepej uličke v obci Kolta ponúkame na predaj krásny, priestranný pozemok s výmerou 14
45,000 € 32 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Miesto, kde sa história spája s prírodou a každý kút dýcha jedinečnou atmosférou. Táto chalúpka
79,000 € 790 €/m²
Rekreačný pozemok | Budmerice | 900 m²
Directreal Pro - Directreal Pro | Veľký slnečný pozemok na predaj v obci Budmerice, 900m² Hľa
53,000 € 59 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
HĽADÁM PRE KLIENTA: 2i byt Galanta – WEST – Pre môjho konkrétneho a bonitného klienta hľadám na
150,000 € 150000 €/m²
2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v
208,500 € 4492 €/m²
2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -
590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl
Cena dohodou
1 izbový byt | Agátová | 24.25 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe AGÁTY s parkovacím státím na ulici Agátová v Bra
550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
Hľadáte bývanie v Malých Karpatoch, kde sa môžete hneď pustiť do práce? V zastúpení majiteľa vá
179,000 € 1193 €/m²
Rodinný dom | Dolné Sľažany | 150 m²
Spoločnosť Diamond reality Nitra, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový r
110,000 € 733 €/m²
3 izbový byt | Pred Poľom | 77 m²
Directreal Pro - Directreal Pro | Pokojné bývanie v meste s prírodou na dosah ruky – 3-izbový
142,000 € 1844 €/m²
Skladový objekt | 1 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový objekt ktorý sa nachádza v Obci Topoľnica, ktorá je iba 4,5 k
4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | 110 m²
Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v čarovnom prostredí lesa v katas
90,000 € 818 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.