PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3 izb byt v novostavbe Panónka s loggiou, 2 pivnicami na Panónskej ceste v BA-Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 63 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=7tXET8F

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3967 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme na na predaj stavebný pozemok - Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mládežnícka | 1,136 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1 136 m² vo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

180 €/m2 180 €/m2

Novinka
Novinka

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

Novinka
Novinka

**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - veľký 4i RD s dvojgarážou – Dunajská Lužná, Kvetná ul.

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Kvetná | 246 m²

Ak hľadáte priestranný, príjemný, slnečný rodinný dom s peknou záhradou a veľkou terasou, do kt

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

1,800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - 3 izbový mezonetový byt, Letná ul. Košice - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 96 m²

ABERTAL REALITY ponúka na predaj MEZONETOVÝ byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - STARÉ MESTO

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 2802 €/m²

Predaj - elegantný 7-izb RD, 2garáž, zimná záhrada, CHG – Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Čerešňová | 386 m²

V tichom a žiadanom prostredí Chorvátskeho Grobu – na začiatku časti Čierna Voda na Čerešňovej

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

540,000 € 1399 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - pozemok 1517 m2 v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 1,517 m²

Predaj – stavebný pozemok v Malých Levároch ABERTAL reality exkluzívne ponúka na predaj stavebn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

195,000 € 129 €/m²

PREDAJ – rodinný dom so stavebným pozemkom 1416 m2 v Tomášove

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,416 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s celkovou plochou 139 m2

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

269,000 € 190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - 3 izbový byt, 69 m2, balkón, ul.ČSA, KE - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | ČSA | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a logicky členený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

Priestranný 3izb, klíma,šatník,prac.kút, balkón - Hospodárska, od 6/26

Reality Trnava

3 izbový byt | Hospodárska | 82 m²

ABERTAL REALITY na základe poverenia majiteľa exkluzívne ponúka k prenájmu úžasne veľkorysý 3 i

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Parkovacie státie v Ružinove – pri Gymnáziu I. Horvátha a električke

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Vavrínová | 12.5 m²

Ponúkame na prenájom vyhradené vonkajšie parkovacie státie v obľúbenej časti Ružinova, na Vavrí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

SO-07-B Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Triblavinská | 115.3 m²

SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SO-05-A Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

SO-05-A – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 3166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - 5i rodinný dom v Ľubovci, okres Prešov

Reality Ľubovec

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Ľubovec. Nachádza sa v tichej a

Publikované: 24.11.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ľubovec

160,000 € 640 €/m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava

Reality Dolné Lovčice

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 5,556 m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava Ponúka

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Lovčice

475,000 € 85 €/m²

2 izb. Štefana Králika, s parkovacím miestom, veľkorysý, priestranný

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

225,000 € 4592 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj – veľký stavebný pozemok v Stupave

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 3,352 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj veľký stavebný pozemok priamo v meste Stupava. Poze

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

580,000 € 173 €/m²

Predaj - štýlový 2i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ – Apartmánový dom na Donovaloch s 3 samostatnými apartmánmi

Reality Donovaly

Hotel, penzión, ubytovňa | Donovaly | 191 m²

Ponúkame vám dispozične dobre riešenú a veľkorysú nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Donovaly, v

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Donovaly

450,000 € 2356 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – Obchodný priestor v srdci Starého Mesta – Mariánska ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mariánska | 53 m²

Spoločnosť ABERTAL REALITY exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 3302 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie