Prenájom | 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, moderne zariadený 1 izbový byt v Dubnici nad Váhom. Byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Záhradná chata na predaj – rovinatý pozemok pri potoku

Reality Tajov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 614 m²

Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatu situovanú v tichom a príjemnom prostredí s rovinatým p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tajov

103,000 € 168 €/m²

Novinka
Novinka

Oáza pokoja a možností vo Vrbovej nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Rodinný dom | - | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka s blízkosťou miest? Ponúkame na predaj tehlový rodin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 330 €/m²

Novinka
Novinka

Prod Filter

Reality Kobyly

Rodinný dom | Test | 176.39 m²

Testovaci inzerat Testovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Retest 1

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 176.39 m²

Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5323 €/m²

Novinka
Novinka

12345Dvojpodlažné Rodinné domy v obci Kobyly12345

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 176.39 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

2 x parkovanie, Podhradová, Ďumbierska ul. Jedno auto v garážii , druhé pred garážou.

Reality Košice-Sever

Garáž | Ďumbierska | 18 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom garáž v lokalite Košice – Podhradová, na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na výmena Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

2 izbový TEHLOVÝ byt, Hlinkova ul., širšie Centrum, OV, cca 59 m2, 3.p., balkón, staršia rekonštrukcia, zateplený dom, kúpou voľný

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 59 m²

REZERVOVANÉ - Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 ročné skúsenosti, člen Realitnej úni

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

172,900 € 2931 €/m²

Chata nad BOTANICKOU ZÁHADOU (Ke- Sever), veľký udržiavaný pozemok 975 m2, s KRÁSNYM VÝHĽADOM na panorámu Košíc, tiché prostredie

Reality Košice-Sever

Záhrada | Žlaby | 975 m²

- Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie) - EXKLUZÍV

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,900 € 82 €/m²

ALL INCLUSIVE | 3 IZBOVÝ BYT | FEBRUÁROVÁ | PARTIZÁNSKE

Reality Partizánske

3 izbový byt | Februárová | 60 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT NA ULICI FEBRUÁRO

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom, Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Výhradne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Horná Maríková, časť Rokytové. Nachádza sa v krás

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horná Mariková

185,999 € 2067 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izb. domu na Slnečných jazerách v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

Velkometrážny 1 izbovy byt, Nitra, Alexyho

Reality Nitra

1 izbový byt | Alexyho | 36 m²

Predám krásny, svetlý veľkometrážny 1-izbový byt s výmerou 35,5 m². Dispozícia bytu pozostáva z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Renthub | 3i byt | parkovanie | balkón | Pezinská | Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | Pezinská | 59 m²

Zariadený 3-izbový byt s loggiou a parkovaním – Pezinská 49D, Malacky Slavo z RentHub Vám ponú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Malacky

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Komplet PREROBENÝ 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II | 60 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 60 m² v Dubnici nad Váhom - Centrum II.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2498 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Investičná príležitosť na Liptove: 2,1 ha ucelenej pôdy v srdci prírody

Reality Ružomberok

Lúka, pasienok | 21,543 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok v katastrálnom území Ružomberok. Ide o ideálnu voľbu pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

19,900 € 1 €/m²

Novinka
Novinka

Dobre reality Ponukame na prenájom krásny RD

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívny prenájom .Ponúkame na prenájom štýlový RD novostavbu situovanú v pokojnej a vyhladáv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Nové Zámky

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SUPER PONUKA pekného RD v Kostolnom Seku

Reality Šurany

Rodinný dom | 150 m²

Hladáte si bývanie v peknom rodinnom domčeku? Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom v Šuran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šurany

229,990 € 1533 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinny dom v obci Iža.

Reality Iža

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponukame na predaj rodinný dom v obci Iža v Komárňanskom okrese. Je postavený z palenej tehly

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Iža

95,000 € 543 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. byt v úplnom centre pri Šafárikovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovičova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v úplnom centre Starého mesta na Dobrovičovej ulici neďaleko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Štýlové 1 izbové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovací byt

Reality Levice

1 izbový byt | CENTRUM | 38 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ Štýlové bývanie v centre mesta – ideálna investícia aj štartovac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

79,000 € 2079 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: 1 izbový byt, 30m2, Moskovská 18, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Moskovská | 30 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na prenájom 1 izbový byt v tichej lokalite - Moskovská ul., Bratislava

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (736)
Rodinné domy na predaj (23105)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie