(JuBXywd8tK9) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Podniková
Bratislava-Nové Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

242,990 € 3963 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
61.32 m²
Info
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto. Byt sa nachádza na 7. nadzemnom podlaží a ponúka ideálne spojenie mestského bývania, kvalitnej dispozície a príjemného výhľadu na Karpaty.

Celková výmera bytu je 61,32 m², z čoho interiér tvorí 56,46 m² a lodžia má výmeru 4,86 m². Dispozícia bytu je navrhnutá prakticky a efektívne tak, aby poskytovala komfortné bývanie bez zbytočne nevyužitého priestoru.

Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, ktorá vytvára otvorený a vzdušný priestor ideálny na každodenné fungovanie aj trávenie času s priateľmi. Samostatná spálňa ponúka dostatok súkromia a pohodlia. Veľkou výhodou je aj samostatný sklad priamo v byte, ktorý poskytuje praktický úložný priestor.

Cena bytu je vo vyhotovení štandard

- 7. nadzemné podlažie
- lodžia s výmerou 4,86 m²
- moderná dispozícia
- samostatný sklad v byte
- dostatok denného svetla
- kvalitná novostavba
- možnosť garážového státia
- výborná dostupnosť do centra Bratislavy

Projekt PREDMESTIE sa nachádza v obľúbenej časti Nového Mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, výbornou dostupnosťou MHD a rýchlym napojením do centra mesta. Lokalita zároveň ponúka blízkosť prírody, športovísk, cyklotrás a Malých Karpát.

Byt je ideálnou voľbou pre jednotlivca, pár alebo ako investícia na prenájom.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

Lea Wolzbergerová
0918 702 563
wolzbergerova@levelreal.sk

Milan Štrbo
0905 283 041
strbo@levelreal.sk

Finančný poradca – Mgr. Katarína Fraňová
+421 903 930 593
kfranova@bsg.sk

Viac info a vizualizácie nájdete na: www.predmestie.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
61.32 m²

Podlažie:
7

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Typ konštrukcie:
Železobetónová

Orientácia:
Severozápadná

Rok výstavby:
2026

Rok kolaudácie:
2027

Počet balkónov:
1

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Lea Wolzbergerová

LEVEL REAL, s.r.o.

LEVEL REAL, s.r.o.

Ivanská cesta 30/B • 82101, Bratislava-Ružinov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

242,990 € 3963 €/m²

Kontakt na predajcu

Lea Wolzbergerová

LEVEL REAL, s.r.o.