Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 144 m²
Ponúkam Vám na predaj priestrannú a udržiavanú murovanú chatu v obľúbenej horskej obci Krahule,
265,000 € 1840 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
REZERVOVANÉ Hľadáte horskú oázu alebo investíciu v srdci Kremnických vrchov? Objavte potenciá
155,000 € 646 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,282 m²
Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Krahule, ktorá je známa nielen krásnou prí
150,000 € 117 €/m²
Rekreačný pozemok | 668 m²
Stavebný pozemok o výmere 668 m2 sa nachádza v turistami obľúbenej obci Krahule . Krahule sú re
110,000 € 165 €/m²
Lúka, pasienok | 1,538 m²
Na predaj priestranný rovinatý pozemok s výmerou 1538 m² priamo v srdci vyhľadávaného rekreačné
180,000 € 117 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,280 m²
Snívate o novom rodinnom dome alebo rekreáčnej chate podľa vlastných predstáv v dostupnej vzdia
189,990 € 148 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka rekreačnú chatu v obci Krahule v Kremnických vrchoc
195,000 € 1950 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
AAA-real, ponúka na predaj samostatne stojací viac izbový rodinný dom v obľúbenej horskej lok
1 € 0 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 9,569 m²
Predaj investičného stavebného pozemku v rekreačnej oblasti Krahule ( lyžiarske stredisko , ww
55 €/m2 55 €/m2
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
NOVÁ SUPER CENA -Miesto, kde sa tvoria spomienky a kde starosti idú bokom Predstavte si rána
166,900 € 1669 €/m²
Rekreačný pozemok | 711 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok na Krahuliach
59,000 € 83 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.