Kancelárske priestory, Nevädzova, Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzova | 40 m²

Kancelárske priestory na prenájom v administratínej budove v Ružinove. V budove sa nachádza

Publikované: 31.08.2010 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Zariadená klimatizovaná dvojkancelária s príručným skladom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 68 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný zariadený kancelársky priestor na Galvaniho ul. v BA II -

Publikované: 05.02.2021 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj unikátna útulná chata na okraji lesa – Malé Karpaty TOP

Reality Bratislava-Rača

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

84,900 € 45 €/m²

Nové kompletne zariadené apartmány na predaj- Novalja, ostrov Pag

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Krásne, nové a kompletne zariadené apartmány postavené v roku 2025 s očarujúcim výhľadom na mor

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj

250,000 € 4167 €/m²

Prenájom 2-izbového zariadeného bytu – Petržalka TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | A. Gwerkovej | 55 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt na Gwerkovej ulici 25 v Petržalke, v časti

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SKLADY / HALY / výrobné priestory 1.200-5.500m2 v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,228 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,000 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

OC LIGHT PARK, 84m2 priestor so skladíkom v priestore na prenájom, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 84 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderný 2 izbový byt na prenájom, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke. Byt má rozlohu 50 m2. N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj garáž v garážovom dome - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Macharova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v garážovom dome na Macharovej ulici v Petržalke. Rozloha garáže

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

50,000 € 2778 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok priamo pri vode – Gabčíkovo, prístav

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 500 m²

Predstavte si vlastné mólo na pokojnom ramene Dunaja, kde ráno začínate kávou pri ramene rieky

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

50,000 € 100 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok 274m2 + 4 x parking, v historickej budove, Palisády – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274.01 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove na Palisá

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

8.273m2 skladovo-výrobná hala s možnosťou 735m2 administratívy na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Kračanská cesta | 8,273 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne obchodné priestory na prenájom - ul. Záhorácka, Malacky

Reality Malacky

Obchodné priestory | Záhorácka | 20 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory s celkovou výmerou 20 m2 v Malackách na Záho

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

369 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

248,5m2 priestor v centre na Lazaretskej/Cintorínskej, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 248.5 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý priestor na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Bratislavy, S

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj parkovacie státie na ulici Klincová, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Klincová | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Cena: 19 90

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,900 € 1421 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Cádrova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 535 m² situovaný v jednej z najžiad

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Na predaj garáž na Rajčianskej ulici vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Rajčianska | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž o výmere 14,2 m², situovanú v mestskej časti Bratislava

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1964 €/m²

Na predaj garáž na Dúdvažskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1429 €/m²

Dom s bazénom a záhradou, Martinska – Šibenik

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na jedinečnom mieste v chránenej oblasti Martinska, neďaleko Šibenika, sa nachádza tento lux

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

1,390,000 € 5354 €/m²

Energeticky úsporná moderná oáza v Nine s bazénom a saunou, apartmán A2

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V pokojnej časti prvého chorvátskeho kráľovského mesta Nin vzniká inovatívna nehnuteľnosť na

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

380,000 € 3587 €/m²

Dom s dvoma bytmi a záhradou, blízko mora, Sabunike-Nin, Zadar

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V meste Sabunike sa nachádza dom s dvoma bytmi a upravenou záhradou s priestorom na spoločen

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

260,000 € 2542 €/m²

Novozrekonštruovaný dom 287 m², 6 apartmánov, 100 m od mora, Zaton, Zadar

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Len pár krokov od mora a upravenej pláže sa nachádza novozrekonštruovaný dom so šiestimi apa

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

630,000 € 2195 €/m²

Dom vo Valture len 1 km od mora na predaj

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Valtura: Na predaj samostatne stojaci dom vo Valture, situovaný uprostred zelene, n

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

385,000 € 2567 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30369)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie