3 izbový byt | Čiližská | 68.4 m²
Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 3-izb. byt na Čiližskej ul. – Vrakuňa ZÁKLADNÉ INF
199,000 € 2909 €/m²
Záhrada | Devínske jazero | 400 m²
Ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou v krásnej tichéj lokalite v osobnom vlastníctve.
94,000 € 235 €/m²
Záhrada | Mokráň Záhon | 393 m²
GRAFT ponúka záhradu v záhradkárskej osade – Mokráň záhon – Trnávka / BA II. Ponúkame na predaj
125,000 € 318 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová ulica | 613 m²
Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov, v novo vybudovanej lokalite / SC / Ponúkame Vám jedi
189,000 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 697 m²
Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo o rozlohe 697 m² v lukratívnej a vyhľadávanej časti Poz
260,003 € 373 €/m²
2 izbový byt | Martinčekova | 45 m²
GRAFT ponúka 1,5 izb. byt Martinčeková ul. NIVY / BA II. - kompletná rekonštrukcia, komplet zar
670 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 831 m²
Na predaj - Stavebný pozemok v blízkosti jazera Štrkovka - Zálesie / SC Ponúkame Vám jedinečn
269,000 € 324 €/m²
1 izbový byt | Ďatelinová | 49 m²
Na prenájom 1-izb. byt Ďatelinová ul. - Ružinov v blízkosti OC Retro s parkovacím miestom, zari
580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Páričkova | 50 m²
Na prenájom 2-izb. byt Páričkova ul. - Nivy v širšom centre m.č. NIVY / BA II., po rekonštrukc
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Donnerova | 33 m²
Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul. - Karlová Ves, byt po rekonštrukcii a komplet zariadený.
700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nejedlého | 38 m²
Na prenájom 1-izb. byt Nejedlého ul. – Dúbravka byt po kompletnéj rekonštrukcii, zariadený Roz
530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hraničná | 48 m²
Realita kancelária GRAFT ponúka na prenájom nový byt, skolaudovaný byt z roku 2021 v novostavbe
760 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Líščie nivy | 77 m²
Na prenájom 3-izb. byt ul. Líščie Nivy - Ružinov o výmere 77 m2 + loggia 5 m2, 3/12, výťah, či
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Záhrada | Pajštúnska | 470 m²
RK-GRAFT ponúka záhradu s chatkou v záhradkárske oblasti Ovocinár – Stupava / MA. Celková rozl
60,000 € 128 €/m²
1 izbový byt | Hany Meličkovej | 42 m²
Na prenájom 1-izb. byt ul. Hany Meličkovej - Karlova Ves byt po rekonštrukcii Rozloha bytu :
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Prevádzkový areál | 163 m²
Na odstúpenie ponúkame úplne nové, luxusne vybudované zdravotnícke zariadenie s právoplatným po
Cena dohodou
3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²
Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh
230,000 € 3151 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 146 m²
3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/p9DtAec1R Hľadáte rekreačnú nehnuteľnosť na celo
385,000 € 2637 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²
3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov
425,000 € 6504 €/m²
Rodinný dom | Boragova | 119 m²
3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/POo8viq-h Predaj 4 izbového murovaného rodinného
379,000 € 3185 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 146 m²
385,000 € 2637 €/m²
1 izbový byt | Jarabinková | 45 m²
3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/W3j2D-5bG Ponuka na prenájom moderného 1-izbové
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Šustekova | 83 m²
3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest
344,900 € 4155 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 166 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysou zá
289,900 € 1746 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.