NA PREDAJ: LUXUSNÉ 3IZBOVÉ APARTMÁNY V CHORVÁTSKU

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj trojizbové apartmány v prestížnom

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Predám investičné pozemky vo výbornej lokalite 4095m2, Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šurany | 4,095 m²

Ponúkame Vám na predaj investičné pozemky vo výbornej lokalite v centre v obci Palárikovo neďal

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

100 € 0 €/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

AHHA Reality | Luxusné bývanie pri golfe – moderný dom v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 126 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke AHHA reality s.r.o. Predstavujeme vám moderný a úsporný dom v Penati Gol

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet/radový RD s 2x terasou, záhradkou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

V krásnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj samostatný 3-izbový mezo

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

226,000 € 2511 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s verandou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 2553 €/m²

REZERVOVANÝ! Krásný rodinný dom Geča, Košice- okolie

Reality Geča

Rodinný dom | - | 140 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný rodinný dom v obci Geča, Košice- okolie. Nachádza

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Geča

375,000 € 2679 €/m²

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

Šamorín - predaj 3. izb. bytu s rozlohou 100m2 v uzamknutom dvore.

Reality Šamorín

3 izbový byt | - | 100 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,000 € 2590 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - samostatný 3-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Latisana

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro (resp. Bibione), kde začína Benátska rivi

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

154,000 € 824 €/m²

PRENÁJOM PRIESTORU 137 M2 VHODNÝ AKO SÍDLO FIRMY

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 137 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 13

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

108 €/m2/rok 1 €/m2/rok

EXKLUZÍVNE | LUXUSNÁ VILA S TERASAMI A VÝHĽADOM

Reality Streženice

Rodinný dom | 500 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočnú luxusnú vilu, ktorá predstavuje vrchol moderného

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

pozemok 252m2, ul.Textilná/ Slanecká, KE-Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Textilná | 252 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

63,000 € 250 €/m²

VALEN | Váš nový vysnívaný domov v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Snívate o novom bývaní s veľkorysou rozlohou, možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv a nádyc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4144 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj samostatne stojaca budova - Gbely/Skalica

Reality Gbely

Polyfunkčný objekt | - | 677 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Gbely

187,000 € 276 €/m²

Ponuka na predaj stavebného pozemku 930m2 v obci Jamník s výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | - | 930 m²

Technické parametre: Rozloha pozemku: 930 m2 Slnečná expozícia Nádherný výhľad na Vysoké a N

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jamník

108 €/m2 108 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponuka na predaj stavebného pozemku 626m2 v obci Jamník s výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | - | 626 m²

Technické parametre: Rozloha pozemku: 626 m2 Slnečná expozícia Nádherný výhľad na Vysoké a N

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jamník

115 €/m2 115 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj výnimočný 2,5-izb. byt , Tlmače - okr.Levice

Reality Tlmače

3 izbový byt | - | 61 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj pekný veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštr

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Tlmače

90,000 € 1475 €/m²

Ideálny pozemok na predaj - Vaša rodinná budúcnosť

Reality Ilava

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,000 m²

Miesto: mesto Ilava Lokalita: okrajová štvrť Výmera: 1000m2, investičná príležitosť, orná pô

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

Cena dohodou

Krasňany Slanec, Horska, 4-izbový rodinný dom, nízke mesačné náklady, garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horska | 168 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany Horska ulica:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, investičný pozemok 8337 m2 na výstavbu rodinných domov vo Zvončíne

Reality Zvončín

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 8337 m2 v tichej časti obce Zvončín. Na pozemok

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

Cena dohodou

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Veselé

Rodinný dom | - | 70 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veselé pri Piešťanoch. Dom sa na

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veselé

145,000 € 2071 €/m²

Ihneď voľný, rodinný dom len 10 minút od kúpeľného mesta Dudince.

Reality Hrkovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii (rok 2006), nachádzajúci sa v ob

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrkovce

130,000 € 1083 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Rodinné domy na predaj (23108)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie