PREDAJ: Stavebný pozemok so stavebným povolením a IS; 900 m2;Gánovce; 205.000 €

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 900 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gánovce (okres Poprad) s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

205,000 € 228 €/m²

Predaj pozemok o rozlohe 585m2 s drevenicou v obci Lutiše

Reality Lutiše

Rekreačný pozemok | - | 585 m²

RA Reality vám ponúkajú na predaj pozemok o rozlohe 585 m2 v obci Lutiše. Na pozemku stojí drev

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lutiše

47,500 € 81 €/m²

Na predaj Komerčná budova, Sabinov

Reality Sabinov

Objekt pre obchod | Holého | 422 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj modernú komerčnú budovu s výbornou dostupnosťou a

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sabinov

633,000 € 1500 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU s garážou Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 137 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

138,900 € 949 €/m²

Znížená CENA !!§Ponúkam Vám na predaj zrekonštruovanú Chatu na celoročné bývanie

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | Kováčov | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú a zrekonštruovanú chatu neďaleko obci Chľaba chatová

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

114,900 € 1209 €/m²

POSLEDNÝ DOM !Predaj rodinného domu v radovej zástavbe NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v radovej zástavbev meste Nové Zámky pri uliuci Slovenská. P

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 1347 €/m²

Ponúkam na Predaj modernú poschodovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú 4 izbovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou. Plocha: úžitková 1

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

119,000 € 1083 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívneho 2 izb bytu v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 49 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blíz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5204 €/m²

NA PREDAJ: LUXUSNÉ 3IZBOVÉ APARTMÁNY V CHORVÁTSKU

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj trojizbové apartmány v prestížnom

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Predám investičné pozemky vo výbornej lokalite 4095m2, Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šurany | 4,095 m²

Ponúkame Vám na predaj investičné pozemky vo výbornej lokalite v centre v obci Palárikovo neďal

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

100 € 0 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s veľkou terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 2857 €/m²

Predaj parcely v Nižnej Kamenici vrátane projektu na dom a stavebného povolenia

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cintorínska | 500 m²

Jakubašeková Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m² v pokojnej časti obce Ni

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

51,000 € 102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chaty v Bardejove v cene 18 000,- €

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Kalvária | 36 m²

Jakubašeková Reality, s.r.o. ponúka na predaj drevenú zrubovú chatu s murovanou prístavbou v Ba

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

18,000 € 694 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1 izbový byt | Trenčín, Legionárska ul. | balkón

Reality Trenčín

1 izbový byt | Legionárska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, priestranný 1 izbový byt v Trenčíne vo vyhľadávanej lokalite Dl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predám Chatu so záhradou Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | Nová Vieska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú chatu v obci Nová Vieska viohradnická oblasť.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

24,000 € 800 €/m²

Prenájom | 2- izbový byt s park. miestom Dona Sandtera

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a moderne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt Karpatská ul, Kuzmányho- Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 40 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachád

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet/radový RD s 2x terasou, záhradkou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

V krásnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj samostatný 3-izbový mezo

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

226,000 € 2511 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb. byt 112m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 973 €/m²

PREDAJ POLYFUNKČNÁ VILA V BLÍZKOM CENTRE MESTA

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Spanyolova | 300 m²

Ponúkame na predaj mestskú vilu situovanú na pozemku o výmere 1170 m2 v blízkosti nemocnice ul.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

750,000 € 2500 €/m²

Murovaná chata so záhradou 647 m2, Vyšné Opátske, 500 m. od Panorámy

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | Nižná Úvrať | 36 m²

Ponúkam na predaj murovanú chatu Vyšné Opátske , Nižná Úvrať, 500 m od Panorámy s krásnym výh

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

39,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt s terasou, garážou a nízkymi nákladmi

Reality Streženice

3 izbový byt | streženice | 73 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočný, kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe, k

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23108)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie