AARK I Kancelárske priestory - 52 m², Sladovnícka 24, Trnava - BEZ DEPOZITU

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Sladovnícka | 52 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

426.4 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT V DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Smreka | 48 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 2-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Devínska Nová Ves, na uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3854 €/m²

Na Predaj rekreačný pozemok Polníky , Dolná Súča

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | - | 2,790 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahly rekreačný pozemok s výmerou 2 790 m² v malebnej obci Dolná Súč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

60,000 € 22 €/m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 1,983 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA Ponúkame na predaj výnimočný s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

546,000 € 275 €/m²

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 2,071 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

570,000 € 275 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

138,500 € 2007 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s loggiou | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

3 izbový byt | - | 67 m²

Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v Mo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

149,990 € 2239 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 9 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre mesta Nové Zámky. Podlaha: dlažba. Okná: dr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

200 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Vidiecky dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Petržalka Expisreal

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

🏡 Útulná chata v srdci prírody – Nesluša

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²

🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

105,000 € 955 €/m²

Skladový objekt s rozlohou 1 058 m² v areáli Žilina-Závodie

Reality Žilina

Skladový objekt | Kvačalova | 1,058 m²

Rozloha: 1058 m² (skladová plocha 1010,72 m² + kancelárie a zázemie 47,28 m²), možnosť využi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

6,180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

K predaju 3-izbový byt v pôvodnom stave – Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9.mája | 63 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej časti Mazorníkovo v Brezne. Nehnuteľnosť j

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

93,000 € 1476 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na prenájom 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/20

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garsónka | - | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 25m2. Nachádza sa na 3.p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

330 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb byt kancelária SKYPARK Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Novostavba , Miletičova 60, Ružinov, Bratislava EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 55 m²

2 - izbový byt, Ružinov, Miletičova 60, Novostavba. Dáme do prenájmu veľmi pekný, 2 - izbový b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM garážové státie, Ovocné sady, Bratislava – Ružinov, EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 14 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kryté garážové parkovacie státie číslo 238 v projekte PODZEMNÝCH GARÁŽÍ Ov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj útulný trojizbový apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 3182 €/m²

Stavebný pozemok, 650m2, Tureň, okres Senec

Reality Tureň

Pozemok pre rodinné domy | Tureň | 650 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok pre rodinný dom o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Tureň

149,500 € 230 €/m²

Slnečný rodinný dom, 121 m2, garáž, Pastovce, okr. Levice

Reality Pastovce

Rodinný dom | - | 121 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Pastovce

84,990 € 702 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23094)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie