Predaj | Novostavby 5-izbových rodinných domov - Kameničany

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 150 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kameničany

259,900 € 1733 €/m²

Predaj | Slnečný pozemok v Povine – ideálny na záhradu alebo ako investícia

Reality Povina

Orná pôda | Povina | 764 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s výmerou 764 m² , nachádzajúci sa v lokali

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Povina

21,900 € 29 €/m²

Na predaj 4 izbový byt, Nová Dubnica, ul. SNP

Reality Nová Dubnica

4 izbový byt | SNP 365/72 | 103 m²

4-izbový byt | ul. SNP, Nová Dubnica | 103 m² NOVUS Reality ponúka na predaj 4-izbový byt na u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

189,900 € 1844 €/m²

Luxusný dvojpodlažný byt s bazénom, saunou a veľkou záhradou

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Žabí Majer | 448 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný a nadštandardne riešený dvojpodlažný byt v obľúbenej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

647,000 € 1444 €/m²

Garážový box 16 m² s diaľkovým ovládaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Podunajská | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatný garážový box o výmere 16 m², nachádzajúci sa v garážovom dome v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1719 €/m²

Stavebné pozemky v blízkosti centra - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo výbornej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

BYTOČ RK - svetlý apartmán s veľkou terasou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, len 900 metrov od pláže ponúkame na p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

122,000 € 1718 €/m²

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

prenájom | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštielom | 45 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Vá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 31 m² | Trenčín – Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 30 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | Trenčín – Sihot I Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,500 € 3817 €/m²

SKVELÁ ZĽAVA! Rodinný dom v pokojnej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lastomír

109,900 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2,5 izb, byt Šalviová ulica, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Vinné

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,082 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite obce Vinné. Pozemok je pripravený n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

Cena dohodou

RK RealityDS – PREDAJ - Klasický vidiecky rodinný dom + 8,15 á pozemok s potenciálom, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 100 m²

RK RealityDS Vám predstavuje na predaj veľmi zachovalý dvojizbový rodinný dom, situovaný v širš

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

320,000 € 3200 €/m²

NA PREDAJ_PRÍZEMNÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR_na Žižkovej ul. v Košiciach_blízko Steel arény

Reality Košice-Juh

Objekt pre obchod | Žižkova | 100 m²

Pre INVESTOROV, ktorí hľadajú priestor s príbehom, atmosférou a funkčným konceptom predstavuje

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

309,000 € 3090 €/m²

Odstúpenie prevádzky KADERNÍCTVA_historické centrum Starého Mesta_Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 47 m²

"VAŠA KADERNÍCKA ŠANCA: ZARIADENÝ SALÓN PRIPRAVENÝ NA ŠTART!" * FUNKČNÝ SALÓN NA KĽÚČ * VÁŠ NOV

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

14,300 € 304 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Klokočina v meste Nitra. B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2625 €/m²

Na prenájom: Svetlý 3-izbový byt s parkovaním – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 69 m²

ponúkam na dlhodobý prenájom útulný a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 68,92 m², nachá

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu – Švabinského ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Švabinského | 68 m²

Ako realitný maklér ponúkam na prenájom príjemný a kompletne zariadený 3-izbový byt na Švabinsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,070 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom – 1,5-izbový byt, Páričkova ulica, Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | - | 50 m²

Ponúkam na prenájom príjemný 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Páričkovej ulici, v blí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Hľadáme 1 izb. byt na Terase alebo KVP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Terasa | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

1 € 0 €/m²

Na prenájom Garsonka 26m2 na Severe

Reality Martin

Garsónka | Hurbanova | 26 m²

Ponúkame na prenájom garsonku Martin- Sever 26m2 Nehnuteľnosť je ideálna pre nenáročného jedn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Martin

290 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 81 m2, Handlová, 29.augusta

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta 80/70 | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája kúzlo osvedčenej tehlovej stavby s najmodernejším komfortom dnešne

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Handlová

77,900 € 962 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23094)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie