REZERVOVANÉ 3 izbový byt 68 m² + loggia | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Rezervované | Priestranný 3-izbový byt s loggiou | Pod hájom – Dubnica nad Váhom. Realitná kan

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

137,999 € 2029 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ BYT / TOP CENA | 67 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | - | 70 m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT | 67 m² + LOGGIA | TRENČÍN – JUH | Chcete si vytvoriť bývanie presne

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

131,500 € 1879 €/m²

Exkluzívne, 3x pozemok pre rodinné domy, obec Spišské Tomášovce

Reality Spišské Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, obec Spišské Tomášovc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Tomášovce

100 €/m2

Predaj/prenájom HALY s vlastným pozemkom 5500m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Vápenka | 2,482 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME na predaj pozemok 702 m²,Vyšná Šebastová–Prešov

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | - | 702 m²

Kancelária Realitné Očko Vám pripravuje pre Vás do ponuky stavebný pozemok vo Vyšnej Šebastovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

105,000 € 150 €/m²

Na predaj invesičný pozemok v obci Čelovce

Reality Čelovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,976 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj investičný pozemok vhodný pre developerský projek

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čelovce

89,900 € 13 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

BÁNOVCE n. BEBR. – 4 – izb. byt / sídl. DUBNIČKA / komplet PREROBENÝ/ 83 m2 / balkón

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | - | 83 m²

Typ: PREDAJ, Izby: - 4 - izbový byt, Mesto: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, Lokalita: sídlisko DUBNIČK

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

124,900 € 1505 €/m²

Výhradne: Dvojgeneračný 7-izb. Dom, 2225 m2, Brodzany

Reality Brodzany

Rodinný dom | . | 264 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom v obci Brodzany, ok

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Brodzany

150,000 € 568 €/m²

2izbový, zrekonštruovaný dom v Podlaviciach

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | - | 102 m²

Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok pre rodinný dom (komplet inžinierske siete) - Nová Dubnica, Medové lúky, Hrušková ulica - 720 m2

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Hrušková | 720 m²

NEWDAY Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok s kompletnými inžinierskými sieťami, kde s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

145 €/m2 145 €/m2

PREDAJ 1,5 izbový: pražský typ bytu s logiou

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Trieda SNP | 46 m²

Najžiadanejší typ bytu v Košiciach, ktorý vyhľadávajú hlavne investori na ďalší prenájom. Taký

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Odstúpenie zabehnutej talianskej reštaurácie La Secchia

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | - | 1,733 m²

V exkluzívnom zastúpení Starsreality odstupujeme taliansku reštauráciu La Secchia v centre mest

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ Budova centrum Trenčín 1 269 m² parkovací dom/byty

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Nám.Sv.Anny | 1,269 m²

💎 Investičná príležitosť v širšom centre Trenčína s obrovským developerským potenciálom!

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

820,000 € 646 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný rodinný dom - na pozemku možná stavba ďalšieho RD - Borčice

Reality Borčice

Rodinný dom | - | 250 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borčice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NEWDAY | NA PREDAJ funkčný a udržiavaný výrobný areál | 2400 m2 vnútorná rozloha | 5500 m2 pozemok | Priemyselný park – Bošany

Reality Bošany

Výrobný objekt | - | 2,400 m²

🏭 NEWDAY Reality ponúka na predaj funkčný a udržiavaný výrobný areál v Bošanoch, ktorý tvorí ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bošany

Cena dohodou

Kancelárie na pre menšiu firmu, 5 miestností, Hattalova ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 205 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Hattalovej ulici v Bratislave, v objekte býva

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 3-izbové byty vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Veľký Meder | 81 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novej štv

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

122,890 € 1517 €/m²

Kancelárie GAJOVA 4 v samom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Gajova 4 | 45.7 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie v srdci mesta? 6. poschodie 45,7 m² 11,50 € / m² +4,5€ /

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 2-izbový byt 55 m2 s vlastným kúrením v Novákoch

Reality Nováky

2 izbový byt | Čerešňová | 55 m²

Hľadáte cenovo dostupné bývanie alebo investičnú príležitosť v Novákoch? Exkluzívne vám ponúkam

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nováky

57,000 € 1036 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Ulica Závodu Matador | 120.81 m²

Exkluzívny mezonet s panoramatickou terasou a výhľadom na Bratislavu – projekt Matador Spoločn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

590,000 € 4884 €/m²

Stavebný pozemok 1103m2 na komerčné využitie ✳️ SVOSNOSŤ > Podunajské Biskupice ✳️

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priemyselná zóna | Svornosti | 1,103 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350 €/m2 350 €/m2

Predaj parkovacieho státia Záhorska Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Garáž | Bratislavská | 13 m²

PLATINUM REAL sro exkluzívne ponúka na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie státie v Záhorskej

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

15,000 € 1154 €/m²

Moderné bývanie 3 izbový byt s vlastným vstupom Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom vkusného 3-izbového bytu, ktorý sa na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie