Rovinatý pozemok, vhodný na výstavbu RD, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

139,000 € 396 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mestský dom v Taliansku pri lagúne neďaleko letoviska Lignano - Marano Lagunare

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Vo vyhľadávanej lokalite v Taliansku - neďaleko letoviska Lignano Sabbiadoro, v centrálnej čast

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

195,000 € 1535 €/m²

PREDAJ – slnečný stavebný pozemok s rozlohou 583m2, Kostolné Kračany časť Šipošovské Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | - | 583 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný, z dvoch strán oplotený pozemok vhodný na okamžitú výs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

69,000 € 118 €/m²

Prenájom 1KK - izbový byt Bytčická ulica

Reality Žilina

1 izbový byt | Bytčická | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1Kk izbový byt Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 49 m2.Stav objektu:

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Žilina

505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rekreačná chata - Hronec, Osrblie

Reality Hronec

Chalupa, rekreačný domček | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj CHATU V LESE, KDE VYPNETE HLAVU. HRONEC / OSRBLI

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronec

99,900 € 1998 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Belá

Reality Belá

Rodinný dom | Belá | 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Belá. Rodinný dom dispozičn

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Belá

74,000 € 673 €/m²

Na predaj pozemok Skubín, okr.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | - | 704 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj POZEMOK, KTORÝ MÁ ATMOSFÉRU. SKUBÍN – BANSKÁ BYST

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

54,900 € 78 €/m²

Predaj 3 izbového bytu 80 m2 so záhradkou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | - | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 1538 €/m²

Luxusná vila na predaj - Belek, Turecko

Reality Turecko

Rodinný dom | Turecko

Luxusná vila na predaj – Belek, Turecko Splňte si sen o bývaní pri mori! Táto úplne nová vila

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

680,000 € 1744 €/m²

Prenájom kancelárií vhodných ako sídlo firmy

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žilina, Dlhá. Plocha: úžitková 78m 2

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj Dom v Jánovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 220 m²

Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

124,900 € 568 €/m²

Štýlový kamenný dom s veľkým pozemkom – Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | - | 154 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový kamenný dom po rekonštrukcii s veľkým poz

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

154,900 € 1006 €/m²

Na predaj budova - Nižný Hrabovec/Vranov nad Topľou

Reality Nižný Hrabovec

Polyfunkčný objekt | - | 194.42 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Nižný Hrabovec

35,900 € 185 €/m²

Budova na predaj obec Ľubá - okres Nové Zámky

Reality Ľubá

Polyfunkčný objekt | - | 130 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v obci Ľubá-okres Nové Zámky.

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Ľubá

41,900 € 322 €/m²

Oáza pokoja pri Kučišdorfskej doline -ZNÍŽENÁ CENA

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Kučišdorfská dolina | 100 m²

STARS REALITY Vám predstavuje miesto, kde ráno vítate slnko spoločne s vtákmi, kde vzduch vonia

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

206,000 € 2060 €/m²

Novostavby domov Horné Mýto - 7 min od Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Horné Mýto | 70 m²

STARS REALITY ponúka Developerský projekt Horné mýto, kde sa nachádzajú rodinné domy – novostav

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2700 €/m²

Váš nový domov začína Na Klásku

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | - | 56 m²

STARS REALITY Vám prináša novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú architektúru, pra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

108,000 € 1929 €/m²

Na predaj MEGABOARD reklamná plocha – Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Plocha pre reklamu | Budatínska | 42 m²

Skvelá príležitosť pre investorov do reklamných médií / reklamy! Na predaj ponúkame veľkoploš

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

229,000 € 5452 €/m²

Predaj - 4 izb. NOVOSTAVBA BUNGALOVU s 3 parkovacími plochami na 5,60 á pozemku, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Samorin | 118 m²

NOVINKA!!!! V CELKOVEJ CENE 378.900,-€ PRÁVE DOKONČENÉ DVE KÚPEĽNE V KVALITNOM ŠTANDARDE !!!!

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

378,900 € 3211 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RealityDS - Predaj kompletne zariadenej, podpivničenej rekreačnej chaty, prístreškom pre auto, altánkom, drevárničkou, grilom, so 6,88á pozemkom v OV, Gabčíkovo VEĽKÁ ZĽAVA !!!

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | gabcikovo | 117 m²

VEĽKÁ ZĽAVA!!!! PôVODNA CENA =135000,-€. NOVÁ CENA =99900,-€ !!! V cene kompletné príslušenstvo

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

99,900 € 854 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

2 730 m²| POZEMOK – Viditeľnosť, dostupnosť, potenciál

Reality Senec

Komerčná zóna | - | 2,730 m²

Komerčný pozemok s výnimočnou viditeľnosťou pri D1 Pozemok s výmerou 2 730 m² sa nachádza v rá

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Senec

650,000 € 238 €/m²

RODINNÝ DOM V SPIŠSKEJ SOBOTE - NOVOSTAVBA

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 168 m²

Štartujte nový život v tomto priestrannom dome už zrealizovanom do stavu štandard ! . LIVE IN C

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Poprad

329,500 € 1961 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rekreačný pozemok Krpáčovo - okr. Brezno

Reality Horná Lehota

Iný stavebný pozemok | - | 970 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok v jednej z najvyhľadávan

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

59,900 € 62 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23028)
Upresniť hľadanie