Na predaj Vinohrad s chatou a dvoma pivnicami obec Viničky Tokaj

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | 1,300 m²

Flegra Comfort Reality ponúka na predaj krásny, udržiavaný a plne rodiaci vinohrad o výmere 13

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Viničky

36,000 € 28 €/m²

Stavebný pozemok Valaliky

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Valaliky | 820 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 820 m² v zastavanom území obce Valaliky,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

159,900 € 195 €/m²

Veľkorysý rekreačný pozemok pod Obišovským hradom

Reality Obišovce

Rekreačný pozemok | 10,240 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný pozemok uprostred prí

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Obišovce

6 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok na rodinný dom v obci Rad, okres Trebišov

Reality Rad

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,000 m²

Predám veľký pozemok v obci Rad, okres Trebišov. V blízkosti je obec Svätá Mária a Hrušov, Zat

Publikované: 25.02.2023 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Rad

20,000 € 5 €/m²

Pozemok v Lastomíre: veľkorysý priestor, pre široké možnosti, 1996 m2

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,996 m²

Ponúkam na predaj rovinatý pozemok s výmerou necelých 2 000 m² v jednej z najvyhľadávanejších o

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lastomír

75,000 € 38 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok - zahrada , Moldava Nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Posledná šanca na pozemok v tichej záhradkárskej lokalite na kopci! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

37,990 € 35 €/m²

Na predaj pozemky o výmere 2 253 m2, Barca-Svetlá Pusta

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,253 m²

Na predaj rozostavaná stavba občianskej vybavenosti – Košice – Barca, Svetlá Pusta Ponúkame na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

313,047 € 139 €/m²

Pekný stavebný pozemok v obci Krásnohorské Podhradie

Reality Krásnohorské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,475 m²

- rovinatý pozemok 1475 m2 - vhodný na výstavbu - tiché prostredie, krásny výhľad - IS: elektri

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorské Podhradie

120,000 € 81 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vo Vinnom

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | Vinné | 1,719 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vinné. Pozemo

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Vinné

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA predaj pozemok s investičným potenciálom – Košice-Juh

Reality Košice-Juh

Iný stavebný pozemok | Teslova | 851 m²

Hľadáte pozemok v meste, ktorý ponúka široké možnosti využitia a dlhodobú hodnotu? V atraktívne

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

39,000 € 46 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok na rekreačné účely pri Mníšku nad Hnilcom.

Reality Košice

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 10,325 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné alebo podnikateľské účely v katastri obce M

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice

8,200 € 1 €/m²

Pozemok v priemyselnej zóne – 1.382 m² | Investičná príležitosť

Reality Brzotín

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,382 m²

Pozemok v priemyselnej zóne– 1382 m² | Investičná príležitosť Ponúkame na predaj pozemok s ce

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brzotín

Cena dohodou

VEĽKÝ POZEMOK S EŠTE VÄČŠÍMI MOŽNOSŤAMI | 5300m2 | VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nemá | 5,300 m²

Raj na vlastnej záhrade alebo zaujímavá investičná príležitosť. Pri tomto pozemku si môžete vyb

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

215,990 € 41 €/m²

Pozemok v Kavečanoch

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | 1,971 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok s výborným investičným potenciálom v

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

250 €/m2 250 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VÝNIKAJÚCA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – PRIEMYSELNÝ POZEMOK, MOLDAVA NAD BODVOU

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budulovska | 27 m²

VÝNIKAJÚCA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – PRIEMYSELNÝ POZEMOK, MOLDAVA NAD BODVOU Diamond Reality Be

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

139,999 € 5185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre RD so staveb. povolením, Rúbaniská-Ortáše, všetky IS a cesty!!

Reality Ploské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,075 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1075 m2 v obci Ploské – Ortá

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Ploské

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradný pozemok v obci Nížna Hutka, Košice- okolie

Reality Nižná Hutka

Rekreačný pozemok | 400 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj slnečný záhradný pozemok v obci Nižná Hutka (okres Košice-

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

25,000 € 63 €/m²

NA PREDAJ – pozemok v obci Trsťany, Košice- okolie

Reality Trsťany

Rekreačný pozemok | 754 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj peknú slnečnú záhradu v obci Trstany (okres Košice-okolie)

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trsťany

42,990 € 57 €/m²

Lukratívne pozemky na predaj v atraktívnej lokalite Bankov – ideálne pre individuálnu rekreáciu a celoročné bývanie

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,000 m²

PrimeReal & Finance ponúka na predaj exkluzívne pozemky o výmere 10 árov, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

60 €/m2 60 €/m2

Na predaj investičné pozemky – Košice, mestská časť Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 17,000 m²

Ponúkame na predaj investičné pozemky v mestskej časti Košice – Krásna. Ide o parcely registra

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj ideálny stavebný pozemok v obci Nováčany, Košice - okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | Nováčany | 621 m²

Ponúkam na predaj veľmi pekný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 621 m² v obci Nováčany, vhod

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

113,000 € 182 €/m²

Na predaj : stavebný pozemok obec Šemša

Reality Šemša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 805 m²

Flegra Comfort Reality ponúka na predaj ideálny pozemok na výstavbu rodinného domu. Pozemok sa

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šemša

169,000 € 210 €/m²

Na predaj pozemok,Medvedia hora,Zemplínska Šírava,Michalovce

Reality Kaluža

Rekreačný pozemok | 349 m²

POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA ZEMPLÍNSKU ŠÍRAVU – MEDVEDIA HORA Ponúkame na predaj stavebný po

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

108,000 € 309 €/m²

Pozemok s krásnymi výhľadmi v tichom prostredí

Reality Vyšná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Pri kríži | 500 m²

Postavíme Vám na tomto pozemku dom podľa dohody. Pozemok je na kraji dediny v kľudnom prostredí

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Vyšná Myšľa

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie