Výborne lokalizovaný pozemok na prenájom

Reality Košice-Nad jazerom

Komerčná zóna | Jazerná | 704.71 m²

Diamond Reality Benöczová, s.r.o. vám ponúka oplotený pozemok (časť z pozemku parcela reg. „C",

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Nad jazerom

20 €/m2/rok 20 €/m2/rok

Lukratívny pozemok v priemyselnej zóne Kokšov Bakša 39 351m2

Reality Kokšov-Bakša

Orná pôda | Barca | 0 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám ponúka exkluzívny pozemok vhodný na priemyselné a komerčné

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kokšov-Bakša

48 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok v obci Šemša, Košice - okolie

Reality Šemša

Komerčná zóna | Šemša | 4,315 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Šemša nachádzajúcej sa iba 13 km od Košíc. Predmet

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šemša

50 €/m2 50 €/m2

Na predaj pozemok - kat. územie Čermeľ, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Záhrada | Čermeľské prielohy | 827 m²

Na predaj pozemok v katastrálnom území Čermeľ, Košice - Sever(lokalita Čermeľské prielohy). Pre

Publikované: 27.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

73,000 € 88 €/m²

Predaj krásnej rovinatej záhrady s ovocnými stromami.

Reality Sečovce

Záhrada | Sečovce | 844 m²

Mgr. Kamil Špegár v zastúpení Diamond Reality ponúka na predaj nádhernú rovinatú záhradu vhodnú

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

12,500 € 15 €/m²

Na predaj Investičný pozemok, Košice IV. - Krásna

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | 816 m²

Na predaj Investičný pozemok v mestskej časti Krásna, Košice IV. Doprajte si chvíle pokoja v zá

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

81,600 € 100 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - BUZICA, KS

Reality Buzica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 531 m²

V obci Buzica, vzdialenej len 20 minút od Košíc s rýchlym napojením na diaľnicu a v tesnej blíz

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Buzica

48,000 € 90 €/m²

DOMY NAD GRUNTOM - PRIPRAVUJEME - 3 POZEMKY NA PREDAJ

Reality Košice-Sídlisko KVP

Pozemok pre rodinné domy | Jána Pavla II. | 1,000 m²

Na predaj sú posledné tri pozemky určené pre výstavbu rodinných domov, ktoré ponúkajú jedinečnú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Investičný rovinatý pozemok v blízkosti VOLVA, Haniska

Reality Haniska

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 4,153 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa neobjavuje každý deň! Hľadáte miesto, kde má Vaša investícia s

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Haniska

255,000 € 61 €/m²

Stavebný pozemok 950m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 950 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 950m2, ktorý sa n

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

25,000 € 26 €/m²

Pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov

Reality Čečejovce

Pozemok pre rodinné domy | 58,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov (IBV) a občians

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Čečejovce

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v Michalovciach.

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kapušianska | 4,200 m²

EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI MICHALOVIEC – 4201 m² Hľadáte ideálne miesto pre váš dev

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok priamo v Michalovciach - všetky IS - 770 m2

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 770 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: Stavebný pozemok priamo v Michalovciach: - s úžasnou rozlohou 770

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

Cena dohodou

Stavebný pozemok – Unikátna poloha, Park Strážske- ZĽAVA 7.000,-EUR

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Pri parku | 575 m²

Z projektu 10 krásnych parciel zostáva už len jeden voľný pozemok - dopredaj! Výmera: 575 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Strážske

47,900 € 83 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu | 800 m² | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame na predaj developerské pozemky o výmere 800 m², ktorý predstavuje skvelú investičnú pr

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

36,790 € 46 €/m²

PONÚKAME NA PREDAJ EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V LUKRATÍVNEJ ČASTI KOŠÍC-ČERMEĽ

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 1100 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

449,900 €

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY POZEMOK v LUKRATÍVNEJ ČASTI KOŠÍC – ideálna investícia!

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávane

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

415 €/m2

Na predaj pozemok v obci Zemplínske Hradište

Reality Zemplínske Hradište

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predáj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Zemplínske Hradišt

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Pozemky na predaj Zemplínske Hradište

27,000 € 27 €/m²

Na predaj pozemok v Sečovciach, pre výrobné , skladové a technické vybavenosti

Reality Sečovce

Komerčná zóna | Kochanovská | 20,070 m²

Diana Reality so súhlasom vlastníka ponúka na predaj pozemok, v územnom pláne mesta Sečovce urč

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

501,750 € 25 €/m²

Pozemok pre Váš NOVÝ DOMOV 11km od Michaloviec

Reality Nacina Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vybúchanec | 1,559 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v obci Naci

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nacina Ves

70,000 € 45 €/m²

Pozemok na predaj, ul. Na Stráni, Košice - Sever, (Čermeľ)

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Na stráni | 1,959 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na ulici na Stráni, Košice – Sever (Čermeľ). Nachádza sa v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Sever

350,000 € 179 €/m²

Pozemok - orná pôda | Obišovce

Reality Obišovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,390 m²

Invest & Real | Dominik Uhrin Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 4 390 m² sa nachádzi v k

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Obišovce

6 €/m2 6 €/m2

Zaujímavý investičný pozemok | 4 499 m² | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 4,499 m²

Ponúkame na predaj developerský pozemok s celkovou výmerou 4 499 m², ktorý predstavuje skvelú i

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

157,465 € 35 €/m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti | Košice - Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | 1,472 m²

Invest & Real | Daniel Dombrádi Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 147

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

235,000 € 160 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie