Na predaj rovinatý pozemok, obec Janík, Košice - okolie

Reality Janík

Rekreačný pozemok | 800 m²

Ponúkame Vám krásny rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Janík s celkovou výmerou 800 m².

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Janík

39,990 € 50 €/m²

Investičný pozemok v blízkosti Tempus Parku | Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Invest & Real | Adrián Puškáš ponúka na predaj investičný pozemok v Rozhanovciach, ktorý sa nac

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

75,450 € 75 €/m²

Na predaj pozemok v lone prírody - Ružín

Reality Malá Lodina

Iný stavebný pozemok | 500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v extraviláne, lokalita Ružín obklopený lesom, len pár minút

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lodina

35,000 € 70 €/m²

Pozemok v Betliari/ investičná príležitosť

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | 5,641 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v tichej zatiaľ nezastavanej lokalite obce Betliar. Pozem

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok ,Kavečany ,Košice

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | 884 m²

Na predaj Stavebný pozemok 884 m² – Kavečany | projekt a stavebné povolenie v cene Ponúkame V

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

163,990 € 186 €/m²

Pozemok 705 m² Dargov – IS na pozemku, 26 min od KE

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 705 m² v obci Dargov (okres Trebišov), približne 2

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

39,900 € 57 €/m²

Záhrada s murovanou chatkou v lokalite Košice-Sever, Kalvária- Krupinská ulica.

Reality Košice-Sever

Záhrada | Na Kalvárii | 400 m²

Keď hľadáte možnosť záhradkárčenia, alebo iba odpočinku na záhrade priamo v meste , táto ponuka

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,500 € 199 €/m²

30 km od Košíc, až 3 stavebné Pozemky v cene ! 1913 m2, rozmer 30m x 63m , všetky inžinierske siete,

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,913 m²

Reality321 Vám ponúka na predaj pozemok v obci Žarnov / za obcou Mokrance, pri Moldave / o výme

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Žarnov

34,900 € 18 €/m²

Slnečný pozemok v pokojnej lokalite Šemša - Hodkovce – ideálna príležitosť pre developerov a investorov

Reality Hodkovce

Pozemok pre rodinné domy | Hodkovce | 2,191 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám exkluzívne ponúka skvelú možnosť investovať a zhodnotiť sv

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hodkovce

103 €/m2 103 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – LUKRATÍVNY POZEMOK NA POLYFUNKCIU V KOŠICIACH

Reality Košice

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 11,747 m²

Ponúkame na predaj výnimočný investičný pozemok v Košiciach nachádzajúci sa v dynamicky sa rozv

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Košice

120 €/m2 120 €/m2

Pozemok - orná pôda, Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Orná pôda | Pod Stavencom | 1,822 m²

Ako vlastník nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Šaca

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

5,000 € 3 €/m²

Pozemok Starolaborecká – 29 m šírka

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Starolaborecká | 590 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Michalovce – na vyh

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

144,000 € 244 €/m²

ESENCIA VÝHODNEJ INVESTÍCIE | Orná pôda s veľkým potenciálom v Košiciach na predaj

Reality Košice-Barca

Orná pôda | 39,351 m²

Najlepší spôsob, ako predpovedať budúcnosť, je vytvoriť ju. Spoločnosť ESSENZ IMMO (ESSENZ, s.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

Info v RK

Na predaj Investičný pozemok, Košice , Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²

Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

95 €/m2 95 €/m2

NA PREDAJ VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK | 4330 m² | SLANEC

Reality Slanec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,330 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intravi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slanec

134,900 € 31 €/m²

Stavebné pozemky v obci Hýľov

Reality Hýľov

Pozemok pre rodinné domy | 1,127 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj jedinečné stavebné pozemky v malebnej obci H

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hýľov

199,000 € 177 €/m²

člen NARKS

Pozemok pre Vaše Nové bývanie v Michalovciach

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,578 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka : - pozemok určený pre výstavbu rodinného domu - pekných 2578 m2, š

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

198,000 € 77 €/m²

Unikátna záhrada vo Vinnom s potenciálom moderného domčeka – váš únik

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 935 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, vytvoríte si vlastný pokojný priestor a zárov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

43,000 € 46 €/m²

Stavebný pozemok Rakovec n/O 876m2 + rozostavaná stavba

Reality Rakovec nad Ondavou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 876 m²

Ponúkame na predaj Lukratívna ponuka stavebný pozemok + drevená rozostavaná stavba so stavebným

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Rakovec nad Ondavou

59,999 € 68 €/m²

Predané Na predaj pozemok , Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Iný stavebný pozemok | 2,300 m²

Predané ! Na predaj investičný pozemok – 2 300 m², intravilán Moldava nad Bodvou Ponúkame Vám

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

27,990 € 12 €/m²

Na predaj pozemok Dargov, Trebišov

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

Na predaj stavebný pozemok 590 m² – Dargov, okres Trebišov Ponúkam na predaj rovinatý pozemok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

62,990 € 107 €/m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom, Košická Polianka, Košice - Okolie

Reality Košická Polianka

Pozemok pre rodinné domy | 1,379 m²

Na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom – Košická Polianka Ponúkame Vám na predaj murov

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košická Polianka

223,990 € 162 €/m²

PREDANE- Pozemok pre RD - Krásnohorské Podhradie, okres Rožňava

Reality Krásnohorské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Partizánská | 1,044 m²

Linkhouse real s.r.o ponúka na predaj pozemok Krásnohorské Podhradie, okres Rožňava , pozemok o

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Krásnohorské Podhradie

45,000 € 43 €/m²

Stavebný pozemok, ideálna veľkosť 699 m2, Ďurkov

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | Ref. Kostol | 699 m²

Marta Vajsová, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás na predaj pozemok vhodný pre výstav

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

65,000 € 93 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie