Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 398 m²
JUDr. Adriana Saxová - SAXAREAL - EXKLUZÍVNE ponúka na predaj posledné 2 stavebné pozemky (č.6
63,680 € 160 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka výborný pozemok v SUPER ZĽAVE: Túžite po peknom bývaní v pekne prírod
36,900 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,835 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast Jovice, jovice. Plocha: pozemku 1835m2.
22 €/m2 22 €/m2
Záhrada | 407 m²
Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo víkendový únik z mesta? Ponúkame Vám na predaj
48,000 € 118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka so súhlasom majiteľa : - krásny slnečný pozemok v obci Zemplínska Šir
80,000 € 57 €/m²
Rekreačný pozemok | 600 m²
Ako majitelia ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 600 m² v lokalite Kysak – Brezie (
37,999 € 63 €/m²
Záhrada | nemá | 360 m²
Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj záhradu o výmere 360 m² v obľúben
22,000 € 61 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 960 m²
Ponúkame na predaj pozemok – záhradu o výmere 960 m² v mestskej časti Košice–Šaca v záhradkársk
28,000 € 29 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čermeľská cesta | 448 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v mestske
77,000 € 172 €/m²
Lúka, pasienok | Mlynky | 4,105 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok v obci Mlynky,
219,000 € 53 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 607 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok s peknými výhľadmi s rozlohou 607 m2 pri vodnej
95,000 € 157 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zemianska | 600 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Košice – mests
285,000 € 475 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,347 m²
Priestranný stavebný pozemok v obci Kalša, okres Košice-okolie Ponúkame Vám na kúpu priestrann
60,000 € 26 €/m²
Rekreačný pozemok | Klátovská | 700 m²
MARTA VAJSOVÁ certifikovaná realitná maklérka, ponúkam Vám na predaj slnečnú záhradu s chatkou
32,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²
Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bačkovík, vzdialenej len cca 20 minút cesty autom od Koší
83,000 € 75 €/m²
Orná pôda | Poproč | 59,761 m²
Na predaj poľnohospodárska pôda v katastrálnom území Poproč o výmere 52827 m2. Jedná sa o viace
47,000 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tešedíková | 600 m²
Diamond Reality v zastúpení Mgr. Kamil Špegár exkluzívne ponúka na predaj rovinaté pozemky v m
204,000 € 340 €/m²
Rekreačný pozemok | 534 m²
Predaj pozastavený:Pozemok na predaj v zahradkárskej oblasti Kamenný potok, Myslava, Košice. Po
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ďurkov | 872 m²
Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci
94,900 € 109 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Hore | 1,464 m²
Na predaj pozemok o výmere 1464m2 (orná pôda) v mestskej časti Krásna, Košice IV, v lukratívnej
71 €/m2 71 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Vybúchanec | 1,559 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v o
71,990 € 46 €/m²
Komerčná zóna | Červený rak | 0 m²
Na predaj pozemok 1.5 ha pri OPTIME rozloha 15 755 m2 výborná cena skvelá poloha
261,957 €
Iný stavebný pozemok | Nový Salaš | 1,275 m²
V exkluzívnej spolupráci ponúkame na predaj krásny slnečný rovinatý pozemok pod lesom v intravi
38,500 € 30 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.