Pozemok na rekreačné účely v obci Obišovce

Reality Obišovce

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,465 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj krásny, slnečný pozemok s rozlohou 3 465 m² v pokojnej

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Obišovce

Cena dohodou

Na predaj : Stavebný pozemok Čaňa Košice - okolie

Reality Čaňa

Pozemok pre rodinné domy | 4,226 m²

FLEGRA COMFORT REALITY ponúka na predaj v- exkluzívnom zastúpení klientov pekný rovinatý poze

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

74 €/m2 74 €/m2

Na predaj stavebný pozemok, Novačany, Košice - okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | 1,386 m²

Slnečný stavebný pozemok 1 386 m² v obci Nováčany – pokojné bývanie len 15 minút od Košíc Bc.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

195,000 € 141 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok v Strážskom

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Mierova | 1,222 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v centre mesta Strážske. Pozemok má výmeru 1222m

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Strážske

89,900 € 74 €/m²

NA PREDAJ: Pozemok na PODNIKANIE v Strážskom

Reality Strážske

Zmiešaná zóna | Mierova | 1,181 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v centre mesta Strážske. Pozemok má výmeru 1181

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Strážske

Cena dohodou

Na predaj pozemok , Poproč, Košice-okolie

Reality Poproč

Pozemok pre rodinné domy | 685 m²

Predaj pozemku – Poproč, ulica Východná Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný pozemok v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Poproč

55 € 0 €/m²

Na predaj: Ovocný sad s prístupovou cestou, Byster

Reality Sady nad Torysou

Orná pôda | Byster | 8,725 m²

FLEGRA REALITYjponúka na predaj: Ovocný sad v extraviláne obce Sady nad Torysou- časť BYSTER,

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

325,220 € 37 €/m²

Trávnatý pozemok v blízkosti žel. trate

Reality Sečovce

Iný stavebný pozemok | Sládkovičova | 6,614 m²

Pozemok parc. č. 3622/7 sa nachádza po pravej strane železničnej trate na ulici Sládkovičovej v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

120,000 € 18 €/m²

Pozemok - orná pôda, k.ú. Krásna, vedľa komunikácie, blízko napájač R2

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Ukrajinská | 3,633 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 3633 m², ktorý sa nachádza v kat.úz. Krásna, pri

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

20 €/m2 20 €/m2

Predaj pozemku na Čermeľskej ceste

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čermeľská cesta | 731 m²

Diana Reality ponúka na predaj pozemok na lukratívnej Čermeľskej ceste, výmera pozemku je 731 m

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

1,099,000 € 1503 €/m²

Stavebný pozemok na predaj | 1 331 m² | Hosťovce

Reality Hosťovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,331 m²

Stavebný pozemok na predaj - Hosťovce Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť na výstavbu rodinného

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hosťovce

58,750 € 44 €/m²

ROVINATÝ POZEMOK – LIČARTOVCE

Reality Košice

Pozemok pre rodinné domy | 2,072 m²

Hľadáte veľký rovinatý pozemok pre svoj vysnívaný dom v tichej lokalite, no s rýchlou dostupnos

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Košice

99,900 € 48 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok , Kysak-Brezie, Košice okolie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a udržiavaný pozemok v pokojnej časti obce Kysak – Brezie, v okr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

43,990 € 80 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK BLÍZKO KOŠÍC - MYSLAVA | 791m² | kú BAŠKA

Reality Košice-Myslava

Záhrada | Myslavská | 791 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Myslave

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

149,900 € 190 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Čaňa - Košice okolie

Reality Čaňa

Pozemok pre rodinné domy | Košická | 638 m²

Spoločnosť Flegra Comfort Reality ponúka na predaj krásny slnečný pozemok v obci Čaňa. Pozemok

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

155,000 € 243 €/m²

Stavebný pozemok len 4 km od Košíc, ideálny pre rodiny s deťmi

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 932 m²

Tomisreal Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný, pozemok zo stavebným povolením o výmere 93

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

130,820 € 140 €/m²

Stavebný pozemok v Milhostove pri Trebišove | 19 × 65 m | všetky IS | studňa | ideálna orientácia

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,545 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi príjemný stavebný pozemok nach

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

67,999 € 44 €/m²

TU reality ponúka slnečný stavebný pozemok 1384 m² v centre obci Perín-Chym – rýchly prístup do KE

Reality Perín-Chym

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Tu reality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v srdci obce Perín-Chym (okres Košice-o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Perín-Chym

91,999 €

Pozemok na predaj v obci Rad časť Hrušov

Reality Rad

Iný stavebný pozemok | 1,094 m²

Investičná príležitosť! Exkluzívna ponuka, stavebný pozemok s platným stavebným povolením na g

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Rad

23,000 € 21 €/m²

Na predaj Predaj stavebného pozemku v obci Byster Košice

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre rodinné domy | 932 m²

Flegra Comfort Reality ponúka na predaj stavebný pozemok iba 4 km od Košíc Ponúkame na predaj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

139 €/m2 139 €/m2

Slnečný pozemok - 17 árov, Nižná Kamenica

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,691 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavb

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

105,000 € 62 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 parcely / záhrady , Seňa, Košice - okolie

Reality Seňa

Záhrada | 850 m²

Na predaj dve atraktívne záhradné parcely v obci Seňa Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

48,500 € 57 €/m²

Pozemky na predaj Barca, Svetlá Pusta, 2 253 m2

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,253 m²

Pozemky pre občiansku vybavenosť na predaj – Košice – Barca, Svetlá Pusta Ponúkame na predaj t

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

79 €/m2 79 €/m2

NA PREDAJ VEĽKÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | 1 666m² | BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Svetlá pusta | 1,666 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok s veľkým

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

369,990 € 222 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie