Stavebný pozemok, Rožňava

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | Alej Jána Pavla II. | 1,976 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok v Rožňave o výmere 1976 m2, pozemok je možné rozdeliť na dv

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

80 €/m2 80 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok, Gelnická ul., Košice – Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Gelnická | 894 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Gelnickej ulici v mestskej časti Košice – Pereš. Poz

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

175,000 € 196 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Bočiar

Reality Bočiar

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka jedinečný stavebný pozemok. Obec Bočiar – len 20 minút od Košíc Výmera: 1542

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bočiar

145,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,860 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír. Pozemo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

80,000 € 16 €/m²

Pozemok, záhrada, výstavba chaty - Vyšná Kamenica

Reality Vyšná Kamenica

Záhrada | 650 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj záhradný pozemok vo Vyšnej Kamenici, ideálny

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Kamenica

54,900 € 84 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - pozemok

Reality Čierna nad Tisou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TU Reality - Ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 32 486 m². Pozemok sa nachádza v zasta

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čierna nad Tisou

Cena na vyžiadanie

Predaj - Pozemok na rekreáciu

Reality Nižná Hutka

Rekreačný pozemok | 0 m²

Predaj pozemku – Nízna Hutka Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 160 m² v malebnej

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

13,500 €

Nové Mokrance, Stavebný pozemok, 701 m2, všetky IS, slepá ulica, oplotenie z 2 strán, Košice - okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 701 m²

Ponúkame NÁDHERNÝ slnečný pozemok, v novovybudovanej časti NOVÉ Mokrance, v bočnej slepej ulici

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

124,900 € 178 €/m²

Pozemok na bývanie s potenciálom | Zemplínska Teplica

Reality Zemplínska Teplica

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,404 m²

Pozemok sa nachádza v obci Zemplínska Teplica na ulici Okružná, v pokojnej časti intravilánu, k

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínska Teplica

76,750 € 55 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v centre obce Vyšný Lánec.

Reality Nižný Lánec

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,384 m²

Exkluzívny stavebný pozemok v centre obce Vyšný Lánec – ideálne bývanie aj investícia .Ponúkame

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Lánec

89,990 € 65 €/m²

Investičný pozemok v obci Nižný Klátov – 997 m², krásne prostredie

Reality Nižný Klátov

Orná pôda | Nižný Klátov | 997 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Nižný Klátov, len pár

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

17,000 € 17 €/m²

Ponúkame na predaj záhradu s chatkou

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Jasovská | 411 m²

Ponúkame na predaj peknú záhradu s murovanou chatkou, v tichšej časti Pereša. Vedľa chatky je p

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

102,000 € 248 €/m²

Vinica a lúka v Tokajskej oblasti – Veľká Bara

Reality Bara

Vinica, chmelnica | 3,550 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky v katastri obce Veľká Bara, ktorá patrí do Tokajskej vinárskej o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bara

9,900 € 3 €/m²

Nádherný pozemok na bývanie aj podnikanie v Šemši

Reality Šemša

Pozemok pre rodinné domy | 2,504 m²

Hľadáte veľký stavebný pozemok na bývanie aj podnikanie v blízkosti Košíc? Realitná kancelária

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Šemša

310,000 € 124 €/m²

Pozemky na rekreáciu v mestskej časti Košice – Myslava

Reality Košice-Myslava

Rekreačný pozemok | 825 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky na rekreáciu v mestskej č

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

82,500 € 100 €/m²

člen NARKS

Predaj pôdy v k.ú. Poproč, Košice okolie

Reality Poproč

Orná pôda | Poproč - Rúfus baňa | 3,687 m²

Predaj pozemkov orná pôda, trvalý trávny porast, lesný pozemok v katastrálnom území Poproč, okr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Poproč

Cena dohodou

Investičný stavebný pozemok, Pod hrebienkom - Vyšné Opatské

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Pod hrebienkom | 540 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný stavebný pozemok o rozlohe 540m2 v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

99,900 € 185 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v Šaci

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Pánska pastva | 811 m²

SKVELÁ ZÁHRADA NA ODDYCH A RELAX NEĎALEKO MESTA Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok s ch

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

29,500 € 36 €/m²

Na predaj pozemok v obci Gyňov

Reality Gyňov

Záhrada | Gyňov | 680 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 680m2 v obci Gyňov neďaleko Košíc. Pozemok je v zastavanom

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Gyňov

11,900 € 18 €/m²

Slnečná záhradka s krásnym výhľadom na Košice, 406 m2

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná Úvrať | 406 m²

Slnečná záhrada s krásnym výhľadom na Košice – ideálna na oddych aj záhradkárčenie Ponúkame na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

25,900 € 64 €/m²

Stavebný pozemok s projektom RD, Košice, Beniakovce

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 791 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 791m2 v ob

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

144,900 € 183 €/m²

Stavebný pozemok | Seňa

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | 3,457 m²

INVEST & REAL a Maroš Pfeffer Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 3 4

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

64,500 € 19 €/m²

TOP Pozemok na predaj Košice, 2x voda, elektrina

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Žľaby | 1,590 m²

Pozemok na predaj v lokalite Košíce-SEVER Realitný maklér Mgr. Patrik Janok, RSc., ktorý býva

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

139,000 € 87 €/m²

Na predaj rekreačný / investičný pozemok, Kavečany – 4 837 m²

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | Lyžiarska | 4,837 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný pozemok v Kavečanoch v záhradkarskej časti s výmerou 4 8

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

349,000 € 72 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie