EXKLUZÍVNE POZEMKY NA VÝSTAVBU – KOŠICE, BANKOV, 660–696 m²

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 696 m²

Hľadáte ticho, súkromie, výbornú dostupnosť do centra a možnosť bývať v prírode, no stále v mes

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

109,990 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemok v rozrastajúcej sa časti

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | 1,567 m²

Hľadáte spôsob, ako rozumne zhodnotiť svoj majetok? Alebo snívate o vlastnom rodinnom dome, no

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

44,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemok na budúcu výstavbu

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 1,909 m²

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

54,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemky na pre budúcu výstavbu

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Rešov majer | 1 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK 1971 m² KOŠICE - NAD JAZEROM | ELEKTRINA | PRÍSTUP

Reality Košice-Nad jazerom

Orná pôda | 1,971 m²

Hľadáte priestor pre svoj biznis v dobre dostupnej lokalite? Bc. Michael Moroz RSc. v spoluprá

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

66,990 € 34 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na ulici Kostolianska, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Kostolianska cesta | 634 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | KOŠICE – SEVER | KOSTOLIANSKA ULICA. Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu ro

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

199,990 € 315 €/m²

TOP investícia v Beniakovciach – zdvojnásobte hodnotu v blízkosti Košíc

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,840 m²

Skvelá investičná príležitosť. Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 2 840 m² v intraviláne obc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

90 €/m2 90 €/m2

INVESTIČNÉ POZEMKY – KOŠICE-KRÁSNA | CELKOM 6 644 m²

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | 6,644 m²

Števo Klapko – milión prvý realiťák a Diamond Reality vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

133,000 € 20 €/m²

Pozemok Podhradová Košice

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | 1,055 m²

Bývanie s najkrajším výhľadom na Košice: Pozemok s nekonečným potenciálom na Podhradovej. TUrea

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

272,000 € 258 €/m²

KH-1049, Záhrada, pozemok, Košice – Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | 960 m²

Rovinatý záhradný pozemok Udržiavaný rovinatý pozemok s drevenou chatkou, terasou, skleníkom

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

47,000 € 49 €/m²

člen NARKS

Rákoš - stavebný pozemok s projektom, možný odpočet DPH

Reality Rákoš

Pozemok pre rodinné domy | 2,225 m²

Mgr. Gabriela Ferenczová a Impulz Real, s.r.o. Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v pokojn

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rákoš

79,900 € 36 €/m²

člen NARKS

Predaj - ZÁHRADA Košice - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Osiková (na konci ulice) | 1,418 m²

Spoločnosť Impulz Real a Paľo Andrejovský exkluzívne predstavujú na predaj: *****Záhrada - poze

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

36,000 € 25 €/m²

člen NARKS

Predaj Pozemok 1160 m², Košice – Sever, svahovitý, ÚPI, všetky IS

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Kavečianska cesta | 1,160 m²

Postavte si domov podľa vlastných predstáv, dobrú adresu už máte. Impulz Real a Ing. Peter Pla

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

299,000 € 258 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok 695 m2, Nižný Klátov, potok, tichá lokalita

Reality Nižný Klátov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 695 m²

Impulz Real, s.r.o., v zastúpení Ing. Peter Plačintár, +421903806237 Vám ponúka na predaj parc

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

29,990 € 43 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 2053 m2 stavebný pozemok, starší RD, všetky IS, Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 2,053 m²

Impulz Real, s.r.o., vo výhradnom zastúpení Ing. Peter Plačintár, +421903806237 Vám ponúka na p

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

55,000 € 27 €/m²

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok , Kysak-Brezie, Košice okolie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a udržiavaný pozemok v pokojnej časti obce Kysak – Brezie, v okr

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

42,990 € 78 €/m²

Na predaj rovinatý pozemok, obec Janík, Košice - okolie

Reality Janík

Rekreačný pozemok | 800 m²

Ponúkame Vám krásny rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Janík s celkovou výmerou 800 m².

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Janík

39,990 € 50 €/m²

Pozemok v rekreačnej oblasti Zemplínska ŠíRAVA - Biela hora

Reality Vinné

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 1,000 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka Stavebný pozemok priamo pri vode v rekreačnej oblasti Biela hora na Z

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

149,500 € 150 €/m²

Záhrada v Ťahanovciach v OV

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Nezadaná | 536 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj záhradu v OV o výmere 536 m2 (cca 12x45 m), v katastrálnom úz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

35,000 € 65 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na KE kotlinu, Myšľa

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Ukrajinská | 450 m²

Postavíme Vám na tomto pozemku dom podľa dohody. Pozemok je na kraji dediny v kľudnom prostredí

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Michalovciach - pod HRÁDKOM - 733 m2

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka stavebný pozemok pod Hrádkom: Stavebný pozemok priamo v Michalovciach

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

148,000 € 202 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RD - BOHDANOVCE

Reality Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 715 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame stavebný pozemok s chatkou, 715 m², Bohdanovce – ideálny na výs

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce

105,000 € 147 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok , Kysak-Brezie, Košice okolie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 550 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

43,990 € 80 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRE KOMERČNÉ VYUŽITIE, SEČOVCE, 11.018 m2

Reality Sečovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Partizánska | 11,018 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 11.018 m2 v južnej časti mesta Sečovce: -

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

10 €/m2 10 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie