PREDAJ | Investičný projekt | NIŽNÁ BOCA | Liptovský Mikuláš

Reality Nižná Boca

Pozemok pre rodinné domy | 1,485 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ investičný projekt pozostá

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Boca

140,500 € 95 €/m²

PREDAJ - Apartmán - Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | 77 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj poschodový apartmá

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 2403 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú krásny lukratívny presvetlený 82m2 3-Izbák v Palúdzkej

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s výmerou 82 m², situova

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

1-izbový apartmán - Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | Starojánska | 26 m²

Ak hľadáte pokoj, súkromie a blízkosť prírody, tento apartmán v srdci liptovských hôr môže byť

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

99,000 € 3808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný apartmán v srdci Nízkych Tatier v stredisku Jasná - Otupné - VIDEO

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom luxusný apartmán priamo v srdci Nízkych

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Demänovská Dolina

1,990 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový apartmán v Nízkych Tatrách v Jasnej pod Chopkom so súkromnou vírivkou - VIDEO

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ výnimočný rekreačný apartmán v srdci Nízkych Tatie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

320,000 € 5517 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Novostavba domu na kľúč Liptovský Mikuláš-Ľubeľa

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 537 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý bude dokončený na kľúč aj s ku

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

329,000 € 613 €/m²

2 izbový byt, 60m2, 530 EUR / mesiac kompletne

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie Osloboditeľov | 60 m²

NA PRENÁJOM, 2 izbový byt Námestie Osloboditeľov, 60m2, 500 EUR/mesiac Špecifikácia bytu: - By

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Krásne apartmány v lone prírody v Liptovskom Mikuláši, výborná lokácia s krásnym výhľadom

Reality Smrečany

Apartmán | Hlavna | 56.6 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj apartmány v Liptov

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Smrečany

155,000 € 2739 €/m²

Pozemok pre výstavu rekreačného domu / 545m2, UPI stanovisko obce

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

Ponúkame vám pozemok o výmere 545m2 čistého potenciálu v lokalite Bobrovník-Hliník. Mierne svah

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

62,700 € 115 €/m²

REZERVOVANÉ !!!!!!3-izbový byt – Pribylina – 12 min od LM

Reality Pribylina

3 izbový byt | Hlavná ulica | 67.4 m²

NOVÁ CENA: 89 900 € Ponúkame na predaj útulný 3-izbový (67,4m2) byt po rekonštrukcii v obci

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Pribylina

89,900 € 1334 €/m²

Novostavba v blízkosti Liptovskej Mary – bungalov

Reality Ižipovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Dom, kde si ráno vychutnáte ticho, slnko a výhľad na hory – len pár minút od Liptovskej Mary. P

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Ižipovce

230,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame výnimočný jednoizbový dom v krásnej lokalite Liptovskej Kokavy

Reality Liptovská Kokava

Apartmánový dom | Nezadaná | 47 m²

Ponúkame na predaj jedinečný, architektonicky riešený dom v tichej lokalite Liptovskej Kokavy

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Liptovská Kokava

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj v Ľubeli – pokoj, priestor a potenciál na investíciu D192BD

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú rodinný dom obci Ľubeľa, ktorá je situovaná v krásnom prostredí Lipt

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Ľubeľa

208,000 € 1486 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prekrásny penzión v Liptovskom Jáne na predaj ID O015BD

Reality Liptovský Ján

Hotel, penzión, ubytovňa | Breh | 1,180 m²

OVERENÉ REALITY RK ponúka Penzión Limba útulný penzión, situovaný v srdci Nízkych Tatier v je

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Objekty na predaj Liptovský Ján

1,330,000 € 1127 €/m²

Priemyselná budova s veľkým pozemkom ID:PB010PHh

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Okoličianska | 1,196 m²

Ponúkame na predaj priemyselnú budovu s rôznorodým využitím! Lokalita: Liptovský Mikuláš, Okol

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

499,000 € 417 €/m²

Na predaj: Samostatná rekreačná chata pri Liptovskej Mare s výnimočným prístupom k vode – 408 m² pozemok

Reality Liptovská Sielnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 90 m²

OVERENÉ REALITY Ponúkajú na predaj samostatne stojacu chatu v krásnom prostredí priamo pri Lipt

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

238,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"Znížená cena" EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | Veľký slnečný 4-izbový byt 94 m² s veľkou pivnicou – Paludzká

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Za Bocianom | 94.26 m²

Hľadáte priestranné bývanie pre rodinu, kde nebudete mať pocit stiesneného bytu? Máme pre vás

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,000 € 2228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame krásny 3-izbový byt v bytovom dome v obci Malužiná

Reality Malužiná

Vidiecky dom | Nezadaná | 81.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt s terasou v bytovom dome v obci Malužiná. B

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malužiná

95,000 € 1170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny rekreačný pozemok s chatkou pri Liptovskej Mare | 570 m² | výhľad na hory | solárny systém

Reality Liptovská Sielnica

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s chatkou situovaný v atraktívnej a pokojnej lokalite pria

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

139,000 € 5560 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame na predaj dvojizbový byt v Liptovskom Mikuláši .

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Komenského | 61.1 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt vo výmere 61,10m2 na 3. poschodí bytového domu b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

148,000 € 2422 €/m²

Rodinný dom v Demänovej – slnečný pozemok a tichá lokalita pri horách REZERVOVANÉ !

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Obchodná | 120 m²

Nehnuteľnosť je REZERVOVANÁ ! Hľadáte pokojné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Lipto

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

232,000 € 1933 €/m²

Na predaj rodinný dom DOVALOVO

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 248 m²

OVERENÉ REALITY v zastúpení makléra Avin Kurišová, ponúkajú v exkluzívnom zastúpení na predaj r

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

69,000 € 278 €/m²

Predaj- Moderný 2 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 56 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj moderne riešený 2 izbový holobyt v novostavbe na novo vybudo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2839 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Upresniť hľadanie