Exkluzívny 2-izbový byt - Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²

Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľadmi

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 407.42 m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

2,390,000 € 5866 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Závažná Poruba - NOVOSTAVBA

Reality Závažná Poruba

Rodinný dom | 318 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Závažná Poruba

364,990 € 1148 €/m²

Novinka
Novinka

PRÉMIOVÁ PONUKA: Stavebné pozemky 631 m² v srdci Liptova – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 631 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov alebo rekreačné sídlo s garanciou kvality a právnej č

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

Apartmán pri Liptovskej Mare – investícia, ktorá spája relax a výnos

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 30.2 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka atraktívnu investičnú príležitosť – štýlový jednoizbový apartmán

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

109,000 € 3609 €/m²

Investičný pozemok v srdci Liptova – Pavčina Lehota (3 624 m²)

Reality Pavčina Lehota

Iný poľnohosp. pozemok | 3,624 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj rozsiahly pozemok v osobnom vlastníctve v katastrálnom úze

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

39,840 € 11 €/m²

Moderný 4-izbový byt v srdci Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 110 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj výnimočný, kompletne a vkusne zrekonštruovaný priestor v c

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2091 €/m²

EXKLUZÍVNE: Stavebné pozemky s panoramatickým výhľadom – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka jedinečnú investičnú a rezidenčnú príležitosť v srdci Liptova. N

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA! - EXKLUZÍVNE - Rodinný dom - Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj radový rodinný dom v obci Pribylina (iba 20 minút od vysokých tatier) postav

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pribylina

47,000 € 294 €/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA !! Chata na predaj v obci Kráľova Lehota – vstupná brána do Tatier a Liptova

Reality Kráľova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 69 m²

Popradská Realitná Spoločnosť - Váš miestny špecialista !! ponúka na predaj útulnú chatu so zas

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľova Lehota

84,990 € 1232 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

**Stavebné pozemky na predaj – Podtureň, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ**

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Novinka
Novinka

Chalupa- Rodinný dom s dvomi rozostavanými stavbami, Malé Borové

Reality Malé Borové

Chata, drevenica, zrub | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Borové

129,000 € 1240 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Na predaj štýlová rekreačná chata v srdci Liptova – vhodná aj na trvalé bývanie! Lokalita: Lip

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

295,000 € 2107 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt, Iľanovo

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠIKOVNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI - LIPT. MIKULÁŠ - PODBREZINY

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 79 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM | Prémiový 1 izbový byt priamo na Námestí mieru – novostavba 2026

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Námestie mieru | 25 m²

Ponúkame na prenájom moderný menši byt v najnovšej novostavbe priamo na Námestí mieru v Liptovs

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA: Drevenica uprostred lesa– pokoj v Liptovskom Jáne

Reality Liptovský Ján

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

NOVÁ CENA: Výnimočná chata v lesnom prostredí Liptovského Jána – ideálna kombinácia súkromia,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

178,000 € 2543 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Rodinný Dom v pôvodnom stave + stavebný projekt, obec Bobrovec.

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Bobrovec. Starý gazdovský dom sa predáva

Publikované: 27.10.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Bobrovec

105,000 € 808 €/m²

Ponúkam na predaj rodinný dom na okraji dedinky Ľubela pri Liptovskom Mikuláši

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | Nezadaná | 278 m²

Rodinný dom sa nachádza v pokojnej lokalite dedinky Ľubela. Ide o starší dom v pôvodnom stave,

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Ľubeľa

168,000 € 604 €/m²

2 -izbový byt na prenájom v centre mesta, ul. M. Martinčeka - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Od 1. júna 2026 vám ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta na uli

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie