4 izbový byt | Kapitána Nálepku | 109.37 m²
Popis nehnuteľnosti - 4 izbový byt. Ponúkame na predaj praktický 4 izbový byt s terasou v úpl
407,000 € 3721 €/m²
1 izbový byt | Hlavná | 35 m²
Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol
1 € 0 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Ižipovce | 210 m²
Nové Bývanie RK Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok liptovskej prírody. Tento mode
450,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | Jamník | 134 m²
Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o
290,000 € 2164 €/m²
1 izbový byt | Komenského | 28.77 m²
Predstavujeme vám unikátnu príležitosť vlastniť 1-izbový byt v Liptovskom Hrádku. Byt v tehlovo
100,000 € 3476 €/m²
1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²
Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI
156,588 € 2951 €/m²
Apartmán | Nová | 48.2 m²
✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj príjemný apartmán (2-izbový+KK) v súkromnom Jánskom rezor
150,000 € 3112 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.24 m²
Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán v blízkosti centra Liptovského Mikuláša - izby: obýv
163,000 € 2715 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,100 m²
Pozemok sa nachádza v katastri obce Liptovský Trnovec s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tat
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²
Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci Podtúreň, Nižná
123 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Liptovský Trnovec | 4,100 m²
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²
Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v obci Ižipovce jedná sa o 10 stavebných pozemkov v blízkos
85 €/m2
3 izbový byt | Kapitana Nalepku 1390 | 71.77 m²
Ponúkame na predaj praktický 3 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi
251,676 € 3507 €/m²
1 izbový byt | Kpt. Nálepku 1390 | 37.39 m²
185,000 € 4948 €/m²
2 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 59.58 m²
Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi
205,086 € 3442 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 134 m²
Ponuka výstavby rodinného domu vrátane projektovej dokumentácie a vybavenia stavebného povoleni
150,000 € 1119 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 1,256 m²
EXkluzívne TOP – CITY v Liptovskom Jáne ponuka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Ploštín | 130 m²
180m2TOP – CITY Poprad ponúka EXKLUZÍVNE v obci Liptovský Mikuláš – Ploštín pekný jedno podlažn
299,900 € 2307 €/m²
1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²
156,588 € 2951 €/m²
3 izbový byt | - | 82.1 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený vo vyššom štandarde 3i byt, v Lipt. Mikuláši v mestskej
300,000 € 3654 €/m²
Orná pôda | Kamenné pole | 383 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Kamenné pole – Liptovský Mikuláš,
45,000 € 117 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 182 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNU HORSKÚ CHATU V SRDCI NÍZKYCH TATIER – MA
505,000 € 2775 €/m²
Apartmán | 43.4 m²
CreeX reality a Lenka Blahovičová ponúkajú na predaj luxusný horský apartmán v rámci projektu D
299,900 € 6910 €/m²
1 izbový byt | Pri Zátoke | 31 m²
Investičný apartmán pri Liptovskej Mare - Rezort MALADINOVO Michal Palko z Reality s VAMI vám
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.