SHD029 (Ju1TKxd8NVM) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 18. 03. 2026

Rodinný dom v Demänovej – slnečný pozemok a tichá lokalita pri horách REZERVOVANÉ !

Obchodná
Liptovský Mikuláš • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

232,000 € 1933 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
120 m²

Plocha pozemku:
567 m²
Info
Nehnuteľnosť je REZERVOVANÁ !
Hľadáte pokojné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Liptova? Ponúkame na predaj udržiavaný 4-izbový rodinný dom v obci Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Nízkych Tatier.

Pozemok, ktorý si zamilujete:
Dominantou ponuky je krásny, úplne rovinatý a slnečný pozemok o výmere 567 m². Vďaka svojej orientácii je po celý deň zaliaty slnkom, čo oceníte pri relaxe na terase alebo pri záhradkárčení. Lokalita je známa ako super lokalita v tesnej blízkosti hôr, kde si vychutnáte maximálne ticho a čerstvý vzduch.

Dispozícia a vybavenie:
- Zastavaná plocha: cca 119 m².
- Interiér: 3 priestranné izby, kuchyňa a obývacia izba s krbom, ktorý dotvára hrejivú atmosféru domova + možnosť zrekonštruovať na plnohodnotný 4 izbový rodinný dom.
- Exteriér: Veľká slnečná terasa ideálna na rannú kávu, praktický prístrešok pre auto, vlastná studňa a dreváreň.

Technický stav: Dom je po staršej rekonštrukcii, je veľmi zachovalý a čistý. Je vhodný na okamžité nasťahovanie, prípadne na modernizáciu podľa vášho vkusu.
Dom je ideálny pre rodinu hľadajúcu kľudné zázemie, ale vďaka polohe ide aj o vynikajúcu investičnú príležitosť na rekreačný prenájom.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
120 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Energie:
150 €

Rok výstavby:
1974

Rok kolaudácie:
1974

Rok poslednej rekonštrukcie:
2018

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Terás:
1

Počet pivníc:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
567 m²

Zastavaná plocha:
120 m²

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Terasa, Pivnica, Garážové státie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Samuel Hromuľák

OVERENÉ REALITY

OVERENÉ REALITY

Kukučínova 22 • 97401, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

232,000 € 1933 €/m²

Kontakt na predajcu

Samuel Hromuľák

OVERENÉ REALITY