2 - IZBOVÝ BYT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - 1.MÁJA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1.mája | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izbový byt, Liptovský Mikuláš, ulica 1.mája - centrum, o výmer

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2139 €/m²

RODINNÝ DOM - LIPTOVSKÝ TRNOVEC

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Trnovec | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom v okrese Liptovský Mikuláš, obec Liptovsk

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

280,000 € 1400 €/m²

Stavebný, rovinatý pozemok v Závažnej Porube na predaj:

Reality Závažná Poruba

Pozemok pre rodinné domy | Pri Brodku | 0 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov na Liptove? Ponúkame na predaj slnečný a priestranný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na kúpa Závažná Poruba

Cena na vyžiadanie

Posledný pozemok v obci Vlachy č.3 na predaj N016-14-STKE

Reality Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | Vlachy | 866 m²

N016-14-STKE Posledný pozemok v ponuke!!! Ponúkame Vám na predaj stavebný, mierne svahovitý po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

59,900 € 69 €/m²

Apartmánový dom pri Liptovskej Mare ID: N043-12-STKE

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | . | 176 m²

ID: N043-12-STKE Ponúkam na predaj krásny apartmánový dom pri Liptovskej Mare, ktorý prešliel k

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

246,000 € 1398 €/m²

Rekreačný dom pri Liptovskej Mare ID: N042-12-STKE

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | . | 176 m²

ID: N042-12-STKE Virtuálna prehliadka: youtu.be/0BZhWf85ARs Ponúkam na predaj pekný rekr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

246,000 € 1398 €/m²

Penzión Limba v Liptovskom Jáne na predaj ID: 074-13-STKE

Reality Liptovský Ján

Hotel, penzión, ubytovňa | . | 850 m²

ID: 074-13-STKE Penzión Limba je útulný penzión situovaný v srdci Nízkych Tatier, v jednej z

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Ján

1,295,000 € 1524 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok v Pribyline s výhľadom na Kriváň ID: 049-14-STKE

Reality Pribylina

Orná pôda | . | 1,611 m²

ID: 049-14-STKE Exkluzívne Vám ponúkam na predaj krásny, slnečný pozemok v KÚ Pribylina, nac

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

39,000 € 24 €/m²

Pozemok na výstavbu domu pri Liptovskej Mare ID: 062-14-STK

Reality Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | Vlachy | 866 m²

ID: 062-14-STK Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Vlachy na Liptove. Pozemok je rovinatý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

59,990 € 69 €/m²

Pozemok v obci Prosiek na predaj ID: 008-14-TECUa

Reality Prosiek

Rekreačný pozemok | . | 2,668 m²

ID: 008-14-TECUa Ponukám Vám na predaj pozemok o rozlohe 2668m2 v obci Prosiek. Obec Prosiek je

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prosiek

45,000 € 17 €/m²

Investičný stavebný pozemok na Liptove ID: 058-14-STK

Reality Pavlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | . | 5,668 m²

ID: 058-14-STK Ponúkam Vám slnečný, rozsiahly, pozemok na Liptove nachádzajúci sa v katastrálno

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Pavlova Ves

29 €/m2 29 €/m2

Investičný pozemok vo Východnej ID: 057-14-STKE

Reality Východná

Orná pôda | . | 8,743 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký a slnečný pozemok pod Tatrami v KÚ Východná o rozlohe 8743m2 v súč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Východná

2.99 €/m2 3 €/m2

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hybe

Reality Hybe

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v obci Hybe. Cena bude ponúknutá podľa

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Hybe

130,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Vavrišovo

Reality Vavrišovo

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Vavrišovo alebo

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na kúpa Vavrišovo

80,000 € 114 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Dúbrava

Reality Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v obci Dúbrava starší rodinný dom alebo chalupu vhodnú na

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Dúbrava

80,000 € 80000 €/m²

PERFEKTNÝ 3-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY !

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73.54 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 2706 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v PALUDZKEJ – holobyt + možnosť dokončenia.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 40 m²

Ponúkam na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, aktuálne v stave holobyt. Všetky po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

PREDAJ | Apartmán | JASNÁ | Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 43.4 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ Apartmán s výhľadom na Dem

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

299,900 € 5876 €/m²

PREDAJ | Penthouse JASNÁ | Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

4 izbový byt | 175 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ Penthouse priamo v stredis

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

PREDAJ | Stavebný pozemok | NIŽNÁ BOCA | Liptovský Mikuláš

Reality Nižná Boca

Pozemok pre rodinné domy | 470 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný rekreačný pozemok

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Boca

56,000 € 119 €/m²

PREDAJ - Apartmán - Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | 223 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj poschodový apartmá

Publikované: 05.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 695 €/m²

NA PREDAJ Investičný pozemok priamo na VSTUPE DO JASNEJ (Demänová)

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | 11,200 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj rozsiahly investičný p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

62 €/m2 62 €/m2

PREDAJ | Stavebný pozemok | NIŽNÁ BOCA | Liptovský Mikuláš

Reality Nižná Boca

Pozemok pre rodinné domy | 1,015 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Boca

94,500 € 93 €/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | LAZISKO | Liptovský Mikuláš

Reality Lazisko

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok v obci LA

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

65,000 € 130 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie