Predaj- Moderný 2 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 56 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj moderne riešený 2 izbový holobyt v novostavbe na novo vybudo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2839 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj investičný Apartmánový Dom na svahu v Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmánový dom | 250 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú rekreačnú nehnuteľnosť atraktívny Apartmánový Dom v top prestížn

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

REZERVOVANÝ !!!!!!Víkendový rodinný dom pri Liptovskej Mare – Vlachy- Krmeš

Reality Vlachy

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Za cenu bytu alebo apartmánu môžete získať súkromie, záhradu a pokojné prostredie Liptova. Dom

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Vlachy

175,000 € 1750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada s chatkou

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Žiarska | 439 m²

Predaj: Oáza pokoja a úžitku blízko mesta! Záhrada s chatkou Podbreziny. Hľadáte únik z rušnéh

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

25,500 € 58 €/m²

Na predaj rodinný dom / chalupa – Liptovská Porúbka ID:SHD028

Reality Liptovská Porúbka

Rodinný dom | Nezadaná | 55 m²

Znížená cena !!! Ponúkame na predaj menší 2-izbový rodinný domček (chalupu) nachádzajúci sa v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Liptovská Porúbka

35,000 € 636 €/m²

AKCIA !!! ZĽAVA !!!!Prekrásny penzión s reštauráciou Veľké Borové na Predaj ID: CH088BD

Reality Veľké Borové

Rodinný dom | Nezadaná | 1,204 m²

V malebnej dedinke Veľké Borové, na pozemku o rozlohe 2920m2 rukami pracovitého majiteľa vyrást

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Veľké Borové

900,000 € 748 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Štýlový apartmán v rezorte Maladinovo – Liptovská Mara

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 39 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj moderný apartmán s rozlohou 39 m², situovaný v prestížnom r

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

135,000 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľké Borové Predaj Rodinný/Víkendový dom ID B004DZ

Reality Veľké Borové

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 250 m²

Ak hľadáte útek od rušného života v meste, milujete prírodu a čistý vzduch, tak práve pre Vás j

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Veľké Borové

255,000 € 1020 €/m²

Krásny 2-izbový byt so zariadením v skvelej lokalite

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Hradná | 58 m²

Video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=YdDrUrChoI0 Ponúkame na predaj pekný, zrekonšt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

165,000 € 2845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame veľmi pekný nový priestor na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Komenského | 18 m²

Na prenájom ponúkame zrekonštruovaný nebytový priestor s výmerou 18 m², nachádzajúci sa na príz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality pripravuje do ponuky POZEMOK o výmere 993m2 Liptovský Mikuláš-Vlachy-Krmeš

Reality Vlachy

Iný stavebný pozemok | 993 m²

EXKLUZÍVNE iba v TUreality pripravujem na predaj pozemok o výmere 993 m² v pokojnej obci Vlachy

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

Cena na vyžiadanie

Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v obci Beňadiková

Reality Beňadiková

Rodinný dom | - | 112 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom luxusný, plne zariadený 4-izbový rodinný dom typu bungalov v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Beňadiková

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jamník

Reality Jamník

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Jamník. Pozemok ideálne do 600m2, ale

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Jamník

150,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Malužiná

Reality Malužiná

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v obci Malužiná alebo Nižná Boca. Môže

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na kúpa Malužiná

125,000 € 1250 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj Murovaný stánok na predaj rozličného tovaru na sídlisku Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | 25 m²

TUreality ponúkajú na predaj obchodný stánok nachádzajúci sa na najväčšom sídlisku Podbreziny v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

14,000 € 560 €/m²

2 rekreačné chaty v LUKRATÍVNEJ lokalite Demänová - Bodice na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | Demänová - Bodice | 0 m²

Výnimočná ponuka - lukratívna poloha - skvelá investičná príležitosť Realitná kancelária GERT v

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 19.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

360,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebné pozemky - Beňadiková - Liptovský Mikuláš

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 20,000 m²

Realitná kancelária GERT ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) pozemky o celkovej výmere cca 20.000 m2

Publikované: 08.06.2021 Aktualizované: 07.09.2021
Pozemky na predaj Beňadiková

Cena dohodou

DVE - DREVENICE do nájmu v tichom podhorskom prostredí - Liptovská Anna

Reality Liptovská Anna

Chata, drevenica, zrub | Hlavná | 0 m²

Chcete zrelaxovať a oddýchnuť si od uponáhľaného života v tichom podhorskom prostredí ? Ak áno

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 21.10.2024
Chaty a chalupy na prenájom Liptovská Anna

1,000 €/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový apartmán na predaj, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 42 m²

Túžite po vlastnom apartmáne ktorý môžete využívať neobmedzene a k tomu aj wellness a navyše to

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

139,900 € 3331 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom na predaj - Jamník, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Jamník

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Túžite po menšom domčeku na bývanie alebo rekreáciu na Liptove? Ak áno tak táto ponuka je ako

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Domy na predaj Jamník

179,900 € 1285 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Chata na predaj- okr. Liptovský Mikuláš - Červený Kút

Reality Liptovský Hrádok

Chata, drevenica, zrub | Vyšné Fabriky | 100 m²

Túžite po vlastnej chate na Liptove v lesnom prostredí? Táto ponuka by mohla byť tá pravá pre V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Hrádok

99,000 € 990 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Liptovský Mikuláš- obchodné priestory do nájmu, centrum mesta

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | 1. mája | 80 m²

Ak hľadáte lukratívne obchodné a administratívne priestory na frekventovanom mieste v Liptovsk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Chata na predaj, TOP lokalita Liptovský Ján - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Ján

Chata, drevenica, zrub | Nová | 70 m²

Chata na predaj - top lokalita - Liptovský Ján Lokalita: Top lokalita, štát v štáte - Liptovs

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

209,000 € 2986 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Liptovský Hrádok-Dovalovo - rodinný dom na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Sympatický rodinný dom v tichom prostredí na Liptove - Dovalovo - Liptovský Hrádok Realitná k

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie