Chata, drevenica, zrub | Nová | 70 m²
Chata na predaj - top lokalita - Liptovský Ján Lokalita: Top lokalita, štát v štáte - Liptovs
209,000 € 2986 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Sympatický rodinný dom v tichom prostredí na Liptove - Dovalovo - Liptovský Hrádok Realitná k
Info v RK
Rodinný dom | Ondrašovská | 157 m²
Nový rodinný dom na predaj Realitná kancelária Gert vám ponúka (výhradne) na predaj nový rodin
549,900 € 3503 €/m²
Apartmán | Ráztocká | 55 m²
Hľadáte Investičnú príležitosť , pravidelný výnos a stálu klientelu? Apartmán v jedinečnom re
163,500 € 2973 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,885 m²
Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj (výhradne) rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Belopotockého | 250 m²
Hľadáte v Liptovskom Mikuláši priestory do nájmu? Belopotockého ulica , 1 min od centra mesta.
750 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Belopotockého | 34 m²
Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj moderný mobilný dom s kvalitných materiálov, k
45,500 € 1338 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²
Túžite po Rodinnom dome pri potôčiku vo vyhľadávanej lokalite na Liptove? Máme tu pre vás výnim
359,000 € 1282 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 170,000 m²
Výnimočná investičná príležitosť - pravidelný výnos - Liptov -Tatry Realitná kancelária GERT v
1.8 €/m2 2 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Demänovská cesta | 3,702 m²
Výhradne, iba v realitnej kancelárii GERT vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v Demänovej ,
85 €/m2 85 €/m2
Rekreačný pozemok | Štúrova | 300,000 m²
1.5 €/m2 2 €/m2
Komerčná zóna | Ráztoky | 5,701 m²
Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) mierne svahovitý , celodenne slnečný
159,628 € 28 €/m²
2 izbový byt | Jesenského | 54.6 m²
REZERVOVANÉ Hľadači bytu pri stanici zbystrite pozornosť ! 2 - izbák pri autobusovej a vlakov
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Palúčanská | 400 m²
Hľadáte priestory na podnikanie ? Frekventované miesto, top lokalita! Rodinný dom vedený na li
234,000 € 585 €/m²
2 izbový byt | Nábrežie 4. Apríla | 60 m²
REZERVOVANÉ - Túžite po 2 izbáku v top lokalite Liptovského Mikuláša? Pre Vás, dizajnovka, 2 i
Cena dohodou
Rodinný dom | Demänovská | 180 m²
Rodinný dom na predaj - skvelá lokalita - Liptovský Mikuláš - Palúdzka - 200 m od Kauflandu, po
Cena dohodou
Mezonet | Námestie Osloboditeľov | 100 m²
Realitná kancelária Gert vám ponúka (výhradne) do nájmu veľký mezonetový byt v centre mesta Lip
600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nábrežie 4. Apríla | 60 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt vo výbornej lokalite v Liptovskom Mikuláši na Nábreží 4.A
580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | The Chill RESORT | 72 m²
Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariadený chalet Horec v projekte The Chill RESORT, v s
249,000 € 2691 €/m²
Apartmán | Autocamping | 34 m²
Exkluzívna investícia. Dokonalý oddych. Nadčasový dizajn. Ponúkame na predaj kompletne vybaven
79,900 € 3500 €/m²
Apartmán | Autocamping | 35 m²
Posledné voľné Chalety s najkrajším výhľadom. Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariaden
127,000 € 3130 €/m²
Apartmán | The Chill RESORT | 46 m²
Posledné voľné apartmány s najkrajšími výhľadmi!!! Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zar
137,000 € 3130 €/m²
Apartmán | The Chill RESORT | 28 m²
Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariadený chalet Prvosienka v projekte The Chill RESORT
84,990 € 3500 €/m²
Apartmán | The Chill RESORT | 72 m²
Posledné voľné apartmány s najkrajšími výhľadmi na Nízke Tatry. Ponúkame na predaj kompletne v