Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²
Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto
445,000 € 3069 €/m²
1 izbový byt | Mierové námestie | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
110,000 €
Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku
1,699,999 € 567 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá
588,000 € 73 €/m²
Rodinný dom | Púchovská | 160 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Púchove a okolí d
159,000 € 994 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia
230,000 € 1533 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
230,000 € 1533 €/m²
2 izbový byt | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
128,000 €
Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²
AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky
248,000 € 689 €/m²
Vinica, chmelnica | Lištiny | 443 m²
AstonReal ponúka na predaj slnečnú Záhradku s chatkou o rozlohe 410m2 t.j. cca 45x9m, v záhradk
33,500 € 76 €/m²
Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²
AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa
28 €/m2 28 €/m2
Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²
22 €/m2 22 €/m2
3 izbový byt | Dúhová | 64 m²
Astonreal ponúka na predaj 3- izbový bytv novostavbe v Slovenskom Grobe na Dúhovej ulici -Malý
204,990 € 3203 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po
140,000 € 2059 €/m²
Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²
Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3
0.72 €/m2 1 €/m2
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU
Cena dohodou
1 izbový byt | Sásová | 40 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste
190,000 €
Rodinný dom | Laborecká | 282 m²
EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S ÁTRIOM A OSTROVNÝM ENERGETICKÝM SYSTÉMOM – Ferčekovce (Spišská Nová V
Cena dohodou
2 izbový byt | Leškova | 76 m²
AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou
215,000 € 2829 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti
210 €/m2 210 €/m2
Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²
AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj
Cena dohodou
3 izbový byt | Lánska | 65 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul
137,000 € 2108 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.